Prezentacja pachnącej kolekcji Herbal Home Boutique

Herbal Home Boutique, firma specjalizująca się w dostarczaniu naturalnych i organicznych kosmetyków w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz członek Rosyjskiej Rady Przedsiębiorców w Dubaju i Emiratach Północnych, w przeddzień świąt noworocznych, 23 grudnia 2011 r., Zorganizowała wyjątkową prezentację i uroczystą kolację „tylko dla kobiet”.

Pewnego pięknego grudniowego wieczoru dyrektor generalny Herbal Home Boutique, Elena Shidlovskaya, zaprosiła wszystkie kobiety biznesu, które są członkami Rosyjskiej Rady Przedsiębiorców, aby świętowały otwarcie swojego nowego sklepu w Dubai Marina Mall. Prezentacja i kolacja odbyły się w Dubai Habtoor Grand Resort & Spa.

Podczas wieczoru goście w miłej i przyjaznej atmosferze otrzymali wysokiej jakości naturalne, wolne od chemikaliów, tłuszczów zwierzęcych i olejów mineralnych produkty Herbal Home Boutique, w tym: ręcznie robione pachnące mydło, kremy do twarzy i ciała, olejki do masażu, organiczne dziecko kosmetyki, a także akcesoria domowe znanych na całym świecie marek - wszystko dla wygody i dobrego relaksu. Podczas wakacji losowano również loterię, w której nagrodami były kupony rabatowe na zakupy w Herbal Home Boutique.

Uroczystej kolacji, przygotowanej przez najlepszych szefów kuchni w Grand Habtoor Resort & Spa, towarzyszyła muzyka skrzypków i występy wspaniałych artystów ze studia tańca La Grande, którzy wyrazili szczere pragnienie wzięcia udziału w tym świątecznym wieczorze. Pod koniec wakacji wszyscy goście otrzymali upominki z próbkami produktów z Herbal Home Boutique.

Obejrzyj wideo: Album "Lavender Hills". Craft O'Clock. Prezentacja. (Październik 2019).