Harry Winston dla dzieci arabskich

Amerykańska marka biżuterii Harry Winston świętowała otwarcie drugiego salonu wystawowego w Dubaju, które odbyło się dzięki partnerstwu z Ahmedem Seddiqi & Sons, firmą handlową z siedzibą w Emiratach Arabskich. Salon, który prezentuje biżuterię i zegarki najsłynniejszych kolekcji marki, zajmuje powierzchnię 110 m2.

W ramach tego uroczystego wydarzenia kolekcja zegarków Harry Winston Midnight była pokazywana odwiedzającym centrum handlowe przez siedem dni. Każda kopia kolekcji jest wyjątkowa, ponieważ ma wygrawerowany podpis jednego lub drugiego uczestnika Bokra Charity Song Project, muzycznego projektu charytatywnego, który odbył się w listopadzie 2011 roku. W szczególności model damskich zegarków Harry Winston Midnight, o średnicy 39 mm, którego obudowa jest wykonana z różowego złota i wysadzana diamentami, został podpisany przez tak znanych piosenkarzy jak Latifa i Vaed, aktorki Yosra i Hind Sabri. Model zegarka Harry Winston Midnight Big Date w różowym złocie nosi sygnatury piosenkarzy i muzyków Quincy Jonesa, Kadima Al Sahira, Sabira El Rebaya, Marwana Khoury'ego, Fayzy Al Said, reżysera Ali F. Mustafy i słynnego emirata biznesmena Badra Jafara. Wszystkie wpływy ze sprzedaży zegarków z tej kolekcji zostaną przekazane na cele charytatywne.

Przypomnijmy, że głównym celem Bokra Charity Song Project, organizowanego wspólnie ze Światowym Programem Żywnościowym ONZ, było wspieranie edukacji, muzyki, sztuki i kultury wśród dzieci arabskich na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.

Obejrzyj wideo: Allison Pearson "Nie wiem, jak ona to robi" (Styczeń 2020).