S.T. Dupont Mon Dupont - z autografem Karla Lagerfelda

Francuski projektant Karl Lagerfeld od dawna pasjonuje się nie tylko modą. Oprócz kolekcji dla Chanel House i jego własnej marki Karl Lagerfeld, tworzy buty i torby, butelki dla Coca-Coli, meble, naczynia i artykuły wyposażenia wnętrz, rzeźbi pokoje hotelowe i pełnometrażową postać Batisty Jiabiconi z czekolady. Zakres jego zainteresowań jest tak szeroki, że jest mało prawdopodobne, aby ktokolwiek był zaskoczony innym hobby projektanta - tworzeniem długopisów.

Karl Lagerfeld stworzył ekskluzywną kolekcję limitowanych artykułów piśmiennych i zapalniczek wraz z francuską marką S.T. Dupont. „Chciałem stworzyć długopisy, które miały określony design, były wyważone i nie ześlizgnęły się ze stołu” - powiedział Lagerfeld. Kolekcja składa się ze stylowych długopisów, a także zapalniczek w czerwonych i czarnych pudełkach, pokrytych wielowarstwowym chińskim lakierem i ozdobionych złotem.

Obecnie S.T. Dupont rozważa długoterminowe partnerstwo z Lagerfeldem i rozszerzenie już istniejącej linii akcesoriów.

Uchwyty są wykonane w asymetrycznym trójkątnym kształcie, dzięki czemu nie toczą się wokół stołu, ze stożkowym ściętym blatem dla wygody użytkowników. Kolekcja, zwana „Mon Dupont”, składa się z piór wiecznych, długopisów i długopisów żelowych oraz zapalniczek pasujących do nich w dwóch kolorach: czarnym z białymi akcentami i czerwonym, w odcieniach „czerwonego lotosu” ze złotymi detalami.

Obejrzyj wideo: Billie Eilish - when the party's over (Grudzień 2019).