W świątecznej dekoracji

JAKI JEST NOWY ROK BEZ Choinki? I BEZ WIELOKOLOROWYCH „ZABAWEK ROWEROWYCH, LATAREK”? I BEZ ANIOŁÓW RUSZAJĄCYCH SIĘ POD SUFITEM TWOJEGO MIESZKANIA LUB DOMU? JUŻ JUŻ BOŻE NARODZENIE ... A zatem MOTYL LUB PTAKI? BTW, KTÓRZY OCHRONĄ EKOLOGII BĘDĄ DŁUGO SPOJRZAĆ PRZED NATURALNYMI DREWNIANYMI DREWNOMI I ARANŻACAMI Z ŻYWEGO VETOK. Są TAK DUŻO ALTERNATYWNE - SUCHE ODDZIAŁY, SZKŁO, KRYSZTAŁ, PORCELANA I NAWET PIÓRA. DLACZEGO WARTO W KAŻDYM MIEJSCU POWIERZYĆ KAŻDĄ DRZEWĘ POZWÓL SIĘ ROZSZERZAĆ!

I robimy wakacje własnymi rękami i, oczywiście, nie bez pomocy kolekcji ze znanych sklepów z artykułami i akcesoriami dla domu, takich jak @home, Tanagra, Crate & Barrel, Bloomingdale's Home i inne.

Tak więc właśnie w domu towarowym Bloomingdale's Home w Dubaju prezentowana jest kolekcja amerykańskiego projektanta Michaela Arama, który słynie z oryginalnego kreatywnego podejścia do tworzenia artykułów do wystroju wnętrz i produktów upominkowych.

W Dubaju Michael przedstawił nową kolekcję o nazwie „Ocean” i mówił o poprzedniej linii akcesoriów - „Liść” i „Gałązka oliwna”. W swojej pracy często używa starej indyjskiej techniki do obróbki metalowych przyborów, więc jego prace nigdy nie stają się przestarzałe.

Oto odpowiedź na pytanie tych, którzy z pewnością powiedzą: „Dlaczego potrzebuję innych dekoracji świątecznych w domu w połowie stycznia?” A potem, po zakupie produktów z kolekcji tego roku, nigdy więcej ich nie zobaczysz w kolejnych latach.

Będzie coś nowego, ale z czasem będziecie mogli ogłosić się kolekcjonerem unikalnych gadżetów. Przy odrobinie szczęścia! W Crate & Barrel wszystko jest jak zawsze - blask i radość!

Złoto i srebro, czerwień i zieleń - ulubione świąteczne kolory w różnych kombinacjach. Szukasz relaksujących wakacji?

Wtedy na pewno polubisz mądrych Buddów ze zbiorów Lalique lub @home. Nowa seria kryształowych figurek Lalique - „Carnet De Voyage” jest prezentowana wyłącznie w sieci Tanagra, w której można również kupić unikalne arcydzieła marek, takich jak Baccarat, Bernardaud, Christofle, Daum, Lladro, L'Objet, Jay Strongwater i Rosenthal.

W luksusowym butiku dla dzieci Theophile & Patachou jest cicho i spokojnie. Króluje tutaj świat dzieciństwa i możesz znaleźć najlepsze prezenty dla młodych ludzi, którzy właśnie się urodzili. Niech widzą otaczający ich świat piękny i radosny! Jednym słowem, bez względu na dekorację domu i ogrodu tej zimy, pamiętaj - daty wakacji w kalendarzu są tylko liczbami. Wakacje można i należy tworzyć każdego dnia! Niech anioł światła krystalicznego chroni ciebie i twój dom. A świąteczna dekoracja zmienia się wraz z nadejściem nowego dnia, nowej wiosny lub nowego lata. Pokój i szczęście!

Obejrzyj wideo: Dekoracje Świąteczne 2016. loveandgreatshoes (Październik 2019).