GDZIE i JAK się zrelaksować?

OD 21 WRZEŚNIA DO 24 WRZEŚNIA 2011 R. 17. Cris Expo IEC odbędzie się 17. MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA TURYSTYCZNA „LEISURE-2011”. ORGANIZATOREM WYSTAWY JEST PRZEDSIĘBIORSTWO EUROEXPO, KTÓRE WYKONUJE TO W OFICJALNYM WSPARCIU FEDERALNEJ AGENCJI TURYSTYKI FEDERACJI ROSYJSKIEJ.

Jak zawsze, przez pierwsze trzy dni (21-23 września) wejście na wystawę będzie otwarte tylko dla profesjonalistów z branży turystycznej, a 24 września - dla ogółu społeczeństwa. Wystawa „Wypoczynek” tradycyjnie zajmuje trzy wysokiej jakości wyposażone pawilony o łącznej powierzchni wystawienniczej około 500 tysięcy metrów kwadratowych. metrów i jest częścią Moskiewskiego Międzynarodowego Jesiennego Tygodnia Specjalistów branży turystycznej - MATIW.

Zwracając się w szczególności do uczestników MATIW, ministra sportu, turystyki i polityki młodzieżowej Federacji Rosyjskiej V.L. Mutko powiedział: „Rosyjska turystyka stoi obecnie na progu zmian jakościowych związanych przede wszystkim ze stałym ożywieniem gospodarczym i postępowym rozwojem kraju. W ciągu roku branża turystyczna wykazuje stały wzrost: rośnie liczba Rosjan spędzających wakacje zarówno w kurortach krajowych, jak i za granicą, a w sezonie letnim znacznie wzrosło zapotrzebowanie na usługi rosyjskich uzdrowisk. Z pełnym przekonaniem można argumentować, że branża turystyczna pewnie wychodzi z kryzysu.

Jednocześnie konieczne jest rozwijanie tak obiecujących obszarów, jak turystyka kulturalna, edukacyjna, ekologiczna, aktywne spędzanie wolnego czasu, szersze wykorzystanie unikalnych warunków przyrodniczych oraz bogatego dziedzictwa historycznego i kulturowego naszego kraju. Jestem pewien, że Moskiewski Międzynarodowy Jesienny Tydzień Specjalistów branży turystycznej - MATIW przyczyni się do aktywnej promocji potencjału turystycznego Rosji na rynku międzynarodowym, jako platforma interakcji między ekspertami branży turystycznej z całego świata, gdzie każdy będzie mógł zaprezentować swoje najnowsze osiągnięcia według ich prawdziwej wartości, ponieważ sukces każdej organizacji turystycznej indywidualnie przyczynia się do rozwój branży jako całości! Życzę wszystkim uczestnikom MATIW nowych osiągnięć i sukcesów w realizacji obiecujących projektów na rzecz rozwoju branży turystycznej! ”

Jak zwykle wystawa zostanie podzielona na główne sekcje tematyczne, w szczególności „Rekreacja i turystyka” (turystyka zimowa i letnia, wycieczki, wyjazdy służbowe i podróże służbowe, wypoczynek dzieci, nauka za granicą, turystyka klubowa, rejsy, turystyka przygodowa i wakacje nad morzem safari); „Zabiegi, spa, programy odnowy biologicznej”; „Obsługa hotelu”; „Usługi transportowe” (linie lotnicze, wynajem samochodów, rejsy rzeczne, transport kolejowy); „Technologia komputerowa w turystyce”; „Media”; „Ubezpieczenia i bankowość”; „Edukacja i szkolenie / szkolenie specjalistów w dziedzinie turystyki”; „Mapy, literatura i przewodniki turystyczne dla turystów”.

Udział przedstawicieli branży turystycznej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w jesiennej wystawie „Odpoczynek” w Moskwie jest tradycyjny, ponieważ dla Emiratów wystawa ta rozpoczyna nowy sezon główny. Emirate of Dubai regularnie uczestniczy w wystawie i od 17 lat zaskakuje odwiedzających designem swojego stoiska oraz liczbą reprezentowanych agencji i firm. Na zbiorowej wystawie w Dubaju na wystawie „Leisure / Leisure-2011” będzie można spotkać się z przedstawicielami takich firm jak: Departament Turystyki i Marketingu Handlowego Rządu Dubaju; Dubajski Departament Naturalizacji i Rezydencji (DNRD); Accor Hospitality Middle East; Adres Hotele i ośrodki wypoczynkowe; Akkad Tours; Al Bustan Residence Hotel Apartments; Wycieczki alfa; Arabscy ​​odkrywcy; Atlantis, The Palm; Bin Majid Tours; Turystyka w Blue Water; Hotele Citymax; Wycieczki w kosmos; Costa Cruises; Darina Wakacje; Desert Adventures Tourism; Miejsca docelowe na świecie; Wakacje Emirates; Fasten Tourism; Grand Hyatt Dubai; Habtoor Hotele; Jebel Ali International Hotels; Kuoni Travel; Moevenpick Hotel Jumeirah Beach; Planet Travel & Tours; Ramee Group of Hotels & Resorts; Usługi turystyczne Royal Park i Travco Travel.

Również na stoisku DTKM zaprezentowany zostanie nowy pełny katalog „Dubai Hotels 2011/12” wydawnictwa Russian Emirates. Emiraty Abu Zabi, Sharjah i Fujairah będą reprezentowane przez oddzielne stoiska korporacyjne pod auspicjami własnych departamentów i działów turystycznych. Do zobaczenia na wystawie „Leisure / Leisure-2011”!

Obejrzyj wideo: JAK SIĘ ZRELAKSOWAĆ? Poszukiwacz #307 (Luty 2020).