Amanda Navai Serpentarium

Dla nowoczesnych stylowych kobiet wybór odpowiedniej torebki nie jest łatwym zadaniem. Po pierwsze, liczba toreb w sklepach jest tak duża, że ​​moje oczy biegają szeroko, a po drugie, jak sprawić, by torba wyglądała pięknie, praktycznie i modnie, aby można ją było nosić nie tylko z garniturem lub sukienką, ale z różnymi strojami i w każdej sytuacji. Ogólnie rzecz biorąc, potrzebujesz uniwersalnego akcesorium, które może być nie tylko doskonałym dodatkiem do modnej garderoby, ale także, aby dziewczyna lub sąsiad nie miała dokładnie tego samego, a to jest jeszcze trudniejsze. A gdzie szukać wyjścia? Pytamy Amandę Navai, młodą projektantkę o szwedzkich i irańskich korzeniach, która niedawno głośno ogłosiła się w niszy „uniwersalnych” toreb i sprzęgieł.

Amanda, co wyróżnia twoje torby od reszty?

Absolutnie wszystko. Pierwszy to materiał. Pracuję tylko ze skórką Pythona i żadną inną. To jest moja wizytówka. Po drugie, style. Każda z moich toreb jest transformatorem lub, jeśli chcesz, torbą z tajemnicą, a czasem nie jedną. Trzeci to praca ręczna. Każdy z moich produktów jest starannie wytwarzany ręcznie, a ceny toreb, nawet tych najbardziej ekskluzywnych, pozostają w rozsądnej granicach. Innymi słowy, jednocześnie oferuję luksus i praktyczność, co bardzo doceniają współczesne kobiety.

Proszę przeczytać więcej. Dlaczego na przykład python?

Tak, po prostu dlatego, że skóra gadów, a zwłaszcza pytonów, jest tak zużyta i wodoodporna, że ​​wykonane z niej torby i buty można nosić przez wiele lat. Wiem na pewno, że kupiwszy dziś jedną z moich toreb, możesz bezpiecznie przekazać je jako prezent córce, a nawet wnuczce. Pamiętaj tylko, jak zachowują się węże na wolności - czołgają się i pływają oraz okresowo zmieniają skórę, odrzucając stare i uwalniając nową warstwę. Skóra węża nie boi się wody, jest pięknie zabarwiona, a wraz z upływem czasu, kiedy zaczynasz nosić z niej torbę, staje się ona znacznie bardziej miękka niż była. Ponadto torby python są zaskakująco lekkie. Staram się mieć dużo kieszeni na wszystkie drobiazgi u kobiet, a do każdej torby dołączony jest bezpłatny wizytownik.

Amanda, porozmawiajmy teraz o transformatorach. Jaka jest tutaj „sztuczka”?

Każda z moich toreb może wyglądać inaczej w zależności od sytuacji. Na przykład miękkie uniwersalne sprzęgła Maureen są dwustronne, dzięki czemu można uzyskać dwa sprzęgła w jednym z tymi kombinacjami kolorów, które lubisz - niebieski z pomarańczowym, turkusowy z jasną maliną i tak dalej. Możesz zamówić niektóre schematy kolorów na mojej stronie, niektóre są produkowane masowo, ale są takie, które wykonuję wyłącznie dla konkretnego klienta i nigdy więcej nie powtarzam. Dzięki temu możesz mieć pewność, że tylko Ty masz taką torebkę.

Druga wersja „transofrmer” - torebki Tanya. W tym klasycznym sprzęgle pokrywa jest ozdobiona paskiem z dużymi kryształami Swarovskiego. W razie potrzeby możesz odpiąć pasek i nosić go jak stylowy naszyjnik z bluzką i dżinsami. Taka wieczorna opcja jest dostępna. Inne torby mogą zastąpić uchwyty z krótkim lub długim łańcuchem (złote lub srebrne) uchwytami do pasków, które mogą być również używane jako pasy biodrowe. Jednym słowem, każda torba zawiera kilka opcji transformacji, co jest bardzo wygodne, jeśli chcesz wyglądać jak biznes w ciągu dnia i iść do restauracji na obiad. Kolejną cechą wyróżniającą wszystkie torby Amanda Navai jest to, że używam skóry pytona nie tylko na zewnątrz, ale także na wewnętrznej podszewce. Te torebki wytrzymują znacznie dłużej.

Co jeszcze, oprócz toreb, zamierzasz zaoferować fashionistkom?

Zaczynając tworzyć pierwsze kolekcje, skupiłem się przede wszystkim na sobie. Nie chciałem być taki jak inni. Zdecydowałem więc, że w torbach użyję tylko jasnych i czystych kolorów - żółtego, pomarańczowego, białego, czerwonego, niebieskiego, fioletowego i innych, a także wszelkiego rodzaju kombinacji. Dziś opracowałem kolekcję butów - baletek i butów na wysokim obcasie, w których zastosowano ciekawe kombinacje kolorystyczne skóry. Nie zapominaj, to także python! Kolejnym krokiem będą akcesoria - naszyjniki, paski, bransoletki, skórzane kolczyki w połączeniu z metalami, masa perłowa, drewno, jednym słowem wszystko, bez czego modny wizerunek nie wygląda na gotowy.

Gdzie w Dubaju możesz kupić torby lub buty?

Dziś wystawiam ograniczone kolekcje toreb w galerii Bloomingdale, a torby wraz z butami są również prezentowane na Saks Fifth Avenue. Nie gonię za ilością, najważniejsza jest dla mnie jakość. Kiedy po raz pierwszy zaoferowałem moje produkty na sprzedaż, dom towarowy Bloomingdale wziął ode mnie tylko kilka toreb, tydzień później zadzwonił i zamówił jeszcze kilkanaście. A teraz, kiedy rozmawiamy, wszystkie moje torby tutaj są już wyprzedane, a jutro muszę przynieść więcej. Moje prace podobały się mieszkańcom i gościom ZEA. Cieszy mnie to, dlatego będę pracować nad nowymi modelami, kolorami i kombinacjami, aby wszystkie kobiety mogły znaleźć dla siebie torebkę Amanda Navai, która w pełni odpowiadałaby ich gustowi.

Dzięki, Amanda. Powodzenia i do zobaczenia wkrótce.

Obejrzyj wideo: S2 E7: Morning Coffee with Amanda Navai. Entrepreneur and Creative Director (Luty 2020).