W listopadzie linie Emirates uruchomią loty z Dubaju do Petersburga

Emirates rozpoczną codzienne loty do Petersburga od 1 listopada tego roku. Na mapie lotów Emirates miasto nad Newą będzie najbardziej wysuniętym na północ punktem.

W kierunku Petersburga będą obsługiwane samoloty A340-300 i A330-200, oferujące loty w pierwszej klasie ekonomicznej i biznesowej. Lot EK 137 odleci z Dubaju o 10.35 i wyląduje w Petersburgu o 16.15. Lot powrotny z Petersburga odlatuje o 17.45 i przylatuje do Dubaju o 00.35. Firma Emirates leci do stolicy Rosji od 2003 roku i obecnie wykonuje codziennie dwa loty Dubaj - Moskwa. Zjednoczone Emiraty Arabskie to jedno z najpopularniejszych miejsc wśród rosyjskich turystów i emigrantów. Wprowadzenie nowej trasy Emirates Dubai - St. Petersburg będzie szybką reakcją na rosnące zapotrzebowanie zarówno rosyjskich turystów, jak i mieszkańców ZEA.

Samoloty cargo cargo Emirates SkyCargo, jako jeden z nielicznych przewoźników szerokokadłubowych obsługujących Petersburg, będą również mogły rozszerzyć swoje połączenia z rynkami takimi jak Japonia, Indie, Singapur, Chiny, Republika Południowej Afryki i Nowa Zelandia.

Obejrzyj wideo: Pytania o Emirates: tatuaze, wyplata, zwiazki, jezyk arabski (Luty 2020).