Letnia radość

Najlepsze oferty spa i salonów kosmetycznych

Latem nie chcę nic robić przez kilka dni, pławić się na plaży, pływać w morzu i relaksować się w pełni. Jeśli jednak woda w morzu zbliża się do temperatury gorącej kąpieli, nie ma sensu iść do spa na godzinę lub dwie, gdzie prawdziwe kąpiele czekają tylko na skrzydłach, a także procedury mające na celu uzdrowienie i odmłodzenie całego ciała ...

Banyan Tree Spa

Al Wadi, Ras Al Khaimah

Banyan Tree Spasalon oferuje specjalną letnią ofertę. Pakiet „Klasyczne odmładzanie i regeneracja” obejmuje: peeling ciała, masaż całego ciała oraz zabieg relaksacyjny. Po zakończeniu sesji zostaną zaoferowane napoje bezalkoholowe. Czas trwania procedury wynosi 120 minut.

Cena: 999 drh za dwie osoby, zamiast 1320 drh

Oferta jest ważna: od 1 czerwca do 31 czerwca 2011 r

Kontakt: 07-206 7777

Senso spa

Radisson Blu, Media City

Mistrzowie tego spa przygotowali dla Ciebie wspaniałą czerwcową ofertę, na którą składają się: zabiegi złuszczania całego ciała, masaż głowy, pleców, szyi i ramion, aromatyczna nawilżająca maska ​​na twarz. Po sesji można wziąć kąpiel parową w saunie i / lub popływać w hotelowym basenie. Czas trwania procedury wynosi 2,5 godziny.

Cena: 600 dr.h

Oferta jest ważna: od 1 czerwca do 31 czerwca 2011 r

Kontakt: 04-222 7171

Piękno w środku

Jewels Towers, JBR

Uzyskaj bezpłatny masaż aromaterapeutyczny o wartości 300 drx, zapisując się na zabieg twarzy u profesjonalnego Dr. Dennis Gross, wart 450 drx. A jeśli zamówisz manicure spa i pedicure o wartości 250 drx, Twój przyjaciel będzie mógł uzyskać te procedury za darmo!

Kontakt: 04-4308719

Obejrzyj wideo: II Międzynarodowy Letni Festiwal Zdrowia i Radości - Andrzej Nikodemowicz z Januszem Zagórskim (Październik 2019).