Dubaj

Kina Grand Festival,

Dzielnica Garhud / Dubai Festival City Mall

Jedyne kino na Bliskim Wschodzie, w którym filmy są wyświetlane w formacie cyfrowym, który zapewnia doskonały obraz i dźwięk. Dla wielbicieli komfortu przewidziana jest klasa Grand: duże, skórzane krzesła z regulowanymi ustawieniami do zginania ciała, bezpłatny popcorn i napoje bezalkoholowe, a także usługi kelnera i menu restauracji, potrawy, z których można wchłonąć podczas sesji.

Liczba sal: 12

Cena biletu: od 30 do 200 drx

Tel .: 04-232 8328

www.festivalcentre.com/grandcinemas.aspx

Grand Megaplex Cinemas / IMAX,

Jebel Ali, Dubai Marina / Ibn Battuta Mall

Rozmiar ekranu w pokoju IMAX ma 22 metry szerokości i 16 metrów wysokości. Szeroki ekran zajmuje prawie wszystkie pro-maksymalne „efekty obecności”. W pokoju IMAX dobrze jest oglądać filmy akcji. Oferta specjalna - „Dzień IMAX” - w każdy poniedziałek w kinie IMAX - dwa filmy za 70 drx (zwykle cena sesji to 50 drx).

Liczba sal: 21

Cena biletu: od 25 do 50 drx

Tel .: 04-366 9898

[email protected]

Grand merato

Jumeirah 1 / Mercato Center Shopping Center

Kino znajduje się w sercu Jumeirah, w jednym z najpiękniejszych centrów handlowych wykonanych w stylu śródziemnomorskim.

Liczba sal: 7

Cena biletu: od 25 do 50 drx

Tel .: 04-349 9713

[email protected]

Wielki kino

Bar Dubai / Near Grand Hyatt Hotel

Jedno z najpopularniejszych kin, znajdujące się obok centrum handlowego Wafi City, jest zawsze pełne kinomanów, znanych z przestronnych sal.

Liczba sal: 12

Cena biletu: od 30 do 50 drx

Tel: 04-324 2000 • [email protected]

Grand Metroplex

Al Safa / Nearby the Metropolitan Hotel

Kiedyś najpopularniejsze kino w Dubaju, teraz zniknęło w cieniu nowych kompleksów kinowych. Jest to jednak niewątpliwa zaleta: tutaj prawie zawsze można obejrzeć nowy film w częściowo pustym pokoju.

Liczba sal: 8

Cena biletu: od 25 do 55 drx

Tel .: 04-343 8383

[email protected]

Wielki Cinecity

Centrum handlowe Deira / Al Ghurair City

W tym kinie obficie pokazują dobre obrazy indyjskie i arabskie.

Liczba sal: 8

Cena biletu: od 25 do 50 drx

Tel .: 04-228 9898

[email protected]

Cinestar Cinemas Mall of the Emirates,

Al Barsha / Mall of the Emirates

Dzisiaj jest najpopularniejszym kinem w Dubaju. Idealne miejsce dla fanów, aby pokazać siebie i innych do zobaczenia. Istnieje klasa miejsc dla widzów Gold Class (popularnie nazywana „kiss”): przestronne skórzane fotele w pozycji rozkładanej, zainstalowane w parach w tylnych rzędach. Apetyczne jedzenie serwowane jest w tej klasie.

Liczba sal: 14

Cena biletu: od 30 do 100 drx

Tel .: 04-341 4222

[email protected]

Cinestar Cinemas Deira City Center,

Deira / Deira City Center

Ulubione miejsce dla mieszkańców okolicznych miejscowości Deira. W weekendy ogromna liczba osób będzie oglądać najnowsze filmy. Kolejki ustawiają się w szeregu, wszyscy siedzą ramię w ramię. I to pomimo faktu, że tutaj są największe sale w mieście.

Liczba sal: 11

Cena biletu: od 30 do 40 drx

Tel .: 04-294 9000

[email protected]

Reel Cinemas,

Downtown Burj Dubai / Dubai Mall
Największe kino w regionie ma 22 szerokie ekrany, w tym pierwsze kina z certyfikatem THX w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, cztery wyjątkowo luksusowe Platinum Movie Suites z ogromnym lobby z ekranami elektronicznymi, które nadają reklamy najnowszych arcydzieł hollywoodzkiego przemysłu filmowego.
Nowe kino, które stosunkowo niedawno otworzyło swoje podwoje, dziś jest jednym z ulubionych miejsc wśród fanów wysokiej jakości i komfortowego oglądania filmów. Ponadto Reel Cinemas oferuje usługi rezerwacji prywatnych kin do oglądania filmów w wąskim towarzystwie przyjaciół i krewnych z szerokim wyborem najlepszych światowych wydań. Tutaj możesz również zorganizować uroczystą imprezę w jednym z trzech salonów kina.
Liczba sal: 22

Cena biletu: od 30 lat

Tel: 04-449 1988

www.reelcinemas.ae

Reel Cinemas Dubai Marina Mall

Dubai Marina / Dubai Marina Mall
Reel Cinemas Cinema w Dubai Marina Mall, które zostało otwarte w lipcu tego roku, ma sześć pokoi wyposażonych w najnowszą technologię i może pomieścić łącznie 544 widzów jednocześnie.
Projekt Reel Cinemas, opracowany przez specjalną jednostkę największego bliskowschodniego dewelopera Emaar Properties i singapurskiej firmy Cathay Cineplex, został wykonany w stylu „butiku kinowego klasy premium”.
Widownie wyposażone są w super wygodne rozkładane fotele, pyszne przekąski i napoje zamówione w kawiarni w kinie dostarczane są bezpośrednio do fotela. Dla dodatkowego komfortu podczas pokazu filmowego zapewniono lekkie koce i poduszki.

Liczba sal: 6

Tel .: 04-436 10 00

Obejrzyj wideo: ZYCIE W DUBAJU #1 Plusy i minusy Dubaju (Marzec 2020).