Chodź, słońce, plusk jaśniej!

JESTEŚMY JUŻ GOTOWI NA WASZ WYGLĄD, PONIEWAŻ HORYZONT! W NASZYM ARSENALE - PIĘKNY, STYLOWY I, NAJWAŻNIEJSZE, DOSKONAŁE OCHRONY OCZU OD JASNYCH OKULARÓW.

Okulary przeciwsłoneczne to nie tylko niezbędna rzecz. Okulary, podobnie jak zegar, charakteryzują osobę, jej stan materialny i zmysł smaku. Moda i okulary są dziś nierozerwalnie związane.

Sądząc po nowych kolekcjach światowych marek, obowiązkowym wymogiem dla okularów przeciwsłonecznych tego lata jest to, aby oczy właściciela lub właściciela były widoczne przez szybę.

Różnorodność letniej optyki, zarówno pod względem kształtu i wielkości ramek, jak i rozwiązań kolorystycznych, jest po prostu niesamowita! Oto futurystyczne kształty i klasyczne sportowe zakręty wzdłuż konturów głowy oraz cienkie czarne lub białe ramki z okrągłymi soczewkami. Metalowe „lotniki”, których szkło pokryte jest 24-karatowym złotem, jest modną „sztuczką” sezonu!

Istnieją okulary, których ramka ma kształt ósemki, w matematyce oznaczającej nieskończoność.

Takie „osłony przeciwsłoneczne” mają grubą plastikową ramę i wąskie czarne szkło. Niektórzy projektanci proponują pokrycie metalowych ram lakierem i wstawienie do nich okularów z pół lustrem, jak to było modne w 1970 roku.

Ciekawe sylwetki, jasne kolory - to główne cechy nowych modeli optyki przeciwsłonecznej na lato. Ponadto wiele okularów otrzymało nowy element konstrukcyjny - tak zwane „zawieszone” zaczepy na uszy, które tworzą efekt wyjątkowej lekkości.

Możemy zatem stwierdzić, że w nadchodzącym sezonie wakacyjnym wszystkie okulary przeciwsłoneczne będą modne. To uwielbiany przez wszystkich „motyl” i „cipka”, prostokątne okulary w kształcie łezki. Ramki w stylu retro zaktualizowane o nowe nowoczesne detale. Jest jednak jeden obowiązkowy wymóg - „gra kolorów” okularów od ciemnego do jaśniejszego! Słońce się włącza!

Obejrzyj wideo: NORBI feat. Robert Rozmus - Materacci official video (Luty 2020).