LES HOMMES - People About People

Wywiad: Elena Olkhovskaya

ZADAJ SIEBIE: „CO MOŻNA DWIE RÓŻNIE RÓŻNE RÓŻNE LUDZIE, KTÓRZY MAJĄ COKOLWIEK OPINIE WIDOKI NA PIĘKNO?”. NIE WIEM, JAKIE ODPOWIEDZIE ZNALAZŁEŚ, ALE TE DWA - KILKA BELGIJSKIEGO PROJEKTANTA - TOM NOTTE I BART VANDEBOS - STWORZYŁA MODNE ETYKIETĘ, POWOŁUJĄC SIĘ Z JEDNEJ STRONY, ZAWSZE NIEKTÓRE MAŁE. TEN WIOSENNY I BART ZOSTAŁ PRZYBYTY W DUBAJU, ABY PRZEDSTAWIĆ ICH KOLEKCJE WIOSNA-LATO 2011 W PIERWSZEJ AVENUE. NIE KOMUNIKUJ SIĘ Z NIMI BĘDĄ NIEPRAWIDŁOWE.

Dlaczego początkowo wybrałeś Saks Fifth Avenue do sprzedaży swoich kolekcji?

Bart: Współpracujemy z domem towarowym Saks Fifth Avenue w Dubaju od ponad trzech lat i wszystko nam odpowiada.

Tom: Kiedy zaprezentowaliśmy tutaj naszą pierwszą kolekcję, reakcja klientów była bardziej niż pozytywna. To fajne połączenie - Dubaj i Saks, z ogromnym wyborem unikalnych produktów pod jednym dachem dla kupujących z całego regionu i świata.

Jesteś spadkobiercą tradycji Antwerpii i absolwentem słynnej Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Antwerpii. Co wyróżnia twoją wizję nowoczesnej mody męskiej i damskiej?

Tom: Przede wszystkim LES HOMMES to nowoczesna odzież męska. W naszych rzeczach staramy się przekazać ducha luksusu.

Bart: Nasze ubrania to „elegancki nieostrożny szyk z poetyckim nastrojem”, który rodzi się z objętości, struktury, czystych linii i dynamiki.

Tom: Kolekcja LES HOMMES - FEMME została stworzona przez nas jako nowoczesna linia dla kobiet. Główną ideą kolekcji jest związek przeciwieństw.

Bart: Tom i ja postrzegamy te przeciwieństwa jako jedność, która zaczyna działać, gdy rozbieżności te zostaną umieszczone obok siebie. Sylwetka z jednej strony jest ostra jak brzytwa, az drugiej elegancka i poetycka. Dodając nowe akcenty do klasycznej linii odzieży, staramy się nie zapominać o zasadach starej szkoły.

Co sugerujesz nosić tego lata?

Tom: Dubaj przypomina mi Nowy Jork dwadzieścia do trzydziestu lat temu. Tutaj coś się dzieje przez cały czas, każdego wieczoru, kilka wydarzeń, prezentacji i przyjęć koktajlowych. Dlatego oferujemy mężczyznom surowe i odważne sylwetki, w których można bezpiecznie wyjść, a kobiety - czyste minimalistyczne linie wypełnione elegancją i nieskończonym szykiem. Jest to zgodne z koncepcją naszych wiosenno-letnich kolekcji, inspirowanych miejskim szykiem i afrykańskimi motywami.

Lekkie i wygodne tkaniny - wełniana flanela, kaszmir, wełna, aksamit i bawełna sprawiają, że czujesz się ciepło i wygodnie w chłodne dni. A jasne dodatki - szaliki, zamszowe detale na ubraniach, liczne kieszenie zapinane na zamek, bogato zdobione dzianinowe koszule z poduszkami naramiennymi uzupełniają duży obraz.

Bart: Po raz pierwszy wypuściliśmy pełną linię dżinsowej odzieży i obuwia, która obejmuje dżinsy, buty do tenisa i koszulki. Wśród zastosowanych przez nas tkanin są jeansy, czysta bawełna i jedwab w różnych kombinacjach. Uważamy, że klienci Saks Fifth Avenue w Emiratach również polubią te rzeczy.

W jakich innych krajach reprezentujesz swoje produkty?

Bart: Dziś kolekcje LES HOMMES są sprzedawane w ponad 100 wiodących sklepach odzieżowych na świecie, w tym w Rosji i na Ukrainie, a wybór tych sklepów ponownie podkreśla uprzywilejowaną pozycję naszej marki na rynku.

Tom: Niemal od momentu pojawienia się naszej marki, od razu zostaliśmy rozpoznani przez modną publiczność, ponieważ wykłady idealnie łączą zaniedbanie z eleganckim, idealnym i niestandardowym stylem. Nasze różne postacie pozwalają nam tworzyć unikalne rzeczy.

Które z rzeczy stworzyłeś, aby nazwać absolutnym absolutnym liderem sprzedaży?

Bart: Oczywiście „latające” kurtki, takie jak amerykańskich pilotów, wykonane z różnych tkanin, w zależności od sezonu.

Tom: Oczywiście dzianiny i męskie kurtki jersey, a także buty, które niosą elementy naszych legendarnych kurtek pilotowych.

Dziękuję i życzę powodzenia.

Obejrzyj wideo: Poverty makes man an inventor. - Somehow, Lazy People Are Smarter. (Styczeń 2020).