Saks Fifth Avenue - dekada zniżek

W oczekiwaniu na długo oczekiwany Dubai Fashion Week, który odbył się w emiracie od 19 do 23 kwietnia, Saks Fifth Avenue Gallery przeprowadziła 10-dniową kampanię pod nazwą Contemporary Week, która mile zaskoczyła wszystkich stałych klientów i klientów. Podczas realizacji prawdziwi koneserzy mody mogli kupować ekskluzywne ubrania i akcesoria od projektantów po specjalnych cenach.

W sklepie znajdowały się kolekcje ponad 40 znanych marek, w tym Bird by Juicy, Alice & Trixie, Current Elliot, Chelsea Flower, DVF, Tibi, Tbags, Marc by Marc Jacobs, Sonia by Sonia Rykiel, Felix Rey, Joie, Twelfth Street by Cynthia Vincent, Z zabrał głos, a także kolekcja nowojorskiej projektantki mody Nanette Lepore.

Ponadto przez 10 niesamowitych dni w sklepie odbywały się kampanie z nagrodami i kampanie reklamowe. Tak więc za każde 1500 wydanych dirhamów 409 USD) klienci otrzymywali specjalne zestawy z prezentami od projektantów i projektantów mody Saks Fifth Avenue.

Kupony podarunkowe o wartości 200, 700, 2100 dirhamów czekały na każdego, kto wydał w sklepie odpowiednio od 1500 do 3 tysięcy do 4999, odpowiednio od 5 tysięcy do 6999 i ponad 7 tysięcy dirhamów.

Obejrzyj wideo: CH Dekada. TO JEST CZAS NA WYCIECZKĘ WINDOWĄ! (Styczeń 2020).