Samsonite - sklep firmowy otwarty w Abu Zabi

Samsonite Group, światowy lider w produkcji toreb i akcesoriów podróżnych, umacniając swój aktywny wzrost i obecność w regionie Bliskiego Wschodu, ogłosił otwarcie nowego sklepu marki w centrum handlowym Dalma Mall w Abu Zabi. Ten sklep stał się drugim sklepem monobrandowym w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich i 11 miejscem w kraju.

Sklep zajmuje powierzchnię 74 m2 i znajduje się na drugim piętrze centrum handlowego Dalma. Oferuje szeroką gamę toreb podróżnych Samsonite, w tym torby podróżne i plecaki sportowe. Centrum handlowe Dalma znajduje się w pobliżu autostrady Abu Zabi-Tarif-Al Ain, która jest bardzo dogodna dla mieszkańców nowo wybudowanych obszarów miasta Khalifa, miasta Mohammeda Bin Zayeda, plaży Raha, ogrodów Raha i innych.

Samsonite został założony w 1910 roku w Denver, Kolorado, USA. Na początku jej personel składał się z 20 pracowników. Dziś jest to duża międzynarodowa korporacja zatrudniająca 8 tysięcy osób w 30 krajach świata. Roczna sprzedaż Samsonite w wysokości 1 miliarda USD.

Obejrzyj wideo: Kłódka szyfrowa - jak działa i jak ją otworzyć nie znając kombinacji? (Luty 2020).