Przez cały rok z Crate and Barrel

Crate and Barrel, amerykański sklep z artykułami gospodarstwa domowego, świętował swój pierwszy rok sukcesu w Dubaju.

Wspaniałej uroczystości towarzyszył program rozrywkowy na dużą skalę, który odbył się w flagowym sklepie marki, zlokalizowanym w głównym centrum handlowym Dubai Mall of the Emirates.

Trzydniowa zabawa obejmowała występy słynnego magika Fredericka Sharpa, pokaz niebezpiecznych i łaskotających sztuczek nerwowych w wykonaniu profesjonalnych klaunów, artystów i akrobatów. Publiczność miała okazję delektować się pysznymi przysmakami i przekąskami przygotowanymi przez słynnego DJ-a i szefa kuchni w jednej osobie Marka Weissa, który również podzielił się z innymi swoimi tajnymi przepisami.

Ponadto, w ramach uroczystości, Crate & Barrel zaprezentowała nową wiosenno-letnią kolekcję wyposażenia wnętrz. Jego głównymi kolorami w tym sezonie były wszystkie odcienie pomarańczy, fioletu, bladego bzu i czerwieni w połączeniu ziemistego i „wielbłąda”. W tym sezonie modne są również zielone pastelowe kolory. W wiosennym wykładzie mebli „na zewnątrz” jest wiele ram i sof i poduszek do spania, parasole i wiele innych, wykonane w wielokolorowych odcieniach rialek, które nie wymagają specjalnej pielęgnacji.

Obejrzyj wideo: Rust - OPENING! Czy Było Warto? : (Styczeń 2020).