Harvey Nichols w Dubaju - pięć lat!

Harvey Nichols, wiodący sklep odzieżowy z wieloma markami, świętował swoją piątą rocznicę serią zabawnych i zabawnych wydarzeń, które rozpoczęły się na początku marca i potrwają do końca maja tego roku.

Aby uczcić pięcioletnią rocznicę udanego handlu w Dubaju, ponad 80 znanych marek reprezentowanych w działach mody, urody, biżuterii i wyposażenia domu Harvey Nichols stworzyło wyjątkowe kolekcje poświęcone historii mody, w tym: modelową sukienkę od Alexandra McQueena , kilka artykułów od projektantów i domów mody, takich jak Stella McCartney, Diane Von Furstenberg, Gucci, Yves Saint Laurent, Moschino, Matthew Williamson, Zagliani, Dolce & Gabbana, Jimmy Choo, Fendi Casa, Stephen Webster i Giuseppe Zanotti. Warto zauważyć, że pewien odcień niebieskiego i niebieskiego, który można było zobaczyć w dekoracji sukienek, na podszewce kurtek i butów, w różnych akcesoriach, stał się niezbędnym atrybutem wszystkich elementów rocznicowych kolekcji dla Harveya Nicholsa. Przez miesiąc od 1 marca do 1 kwietnia Harvey Nichols witał swoich gości niebiesko-niebieskimi towarami wydanymi w limitowanych edycjach specjalnie na 5. rocznicę oraz oryginalne lustrzane gabloty, w których prezentowane były także sukienki, buty i inne luksusowe niebiesko-niebieskie produkty. seria. Dziś każdy w Dubaju, który jest fanem mody, jest przekonany, że ten odcień niebieskiego jest charakterystycznym kolorem Dubaju w domu towarowym Harvey Nichols.

Cóż, z inicjatywy i wszystkiego najlepszego! Wśród zabawnych wydarzeń z okazji urodzin Harveya Nicholsa w dniu 1 marca 2011 r. Należy zwrócić uwagę na ciekawy i pełen wydarzeń program, w którym wzięły udział między innymi takie gwiazdy, jak słynne trio smyczkowe „Ice”, znakomicie wykonane z oryginalnymi kompozycjami muzycznymi, w tym melodiami klasycznymi i arabskimi. , tango, a nawet jazz, a także iluzjonista Gaston Gueto, który doradza tak znanym „czarodziejom” jak David Copperfield i Chriss Angel.

Wszyscy kupujący i odwiedzający Harveya Nicholsa mogli tego dnia zrobić niezapomniane zdjęcia w specjalnym kiosku fotograficznym zainstalowanym w sklepie. A wieczorem tego samego dnia w świątecznym przyjęciu wzięli udział lokalni i zagraniczni celebryci w restauracji Oasi w hotelu Armani, w wieżowcu Burj Khalifa.

Obejrzyj wideo: The Fit Face X Harvey Nichols Dubai (Wrzesień 2019).