Kiedy najlepiej jechać do Emirates?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, sprawdź poniższy kalendarz wydarzeń rocznych.

Styczeń-luty. Festiwale zakupowe w Abu Zabi i Dubaju. Przez prawie miesiąc miasta te zamieniają się w gigantyczne targi. Liczba turystów w tym czasie jest wielokrotnie większa niż miejscowa ludność, a rabaty na towary sięgają 40%. W tych miesiącach coroczne targi pod gołym niebem - Global Village („World Village”) są otwarte. W pawilonach i kioskach w ponad 40 krajach prezentowane są tradycyjne towary i pamiątki. Są też przejażdżki rozrywkowe.

Luty-marzec. Otwarty turniej tenisowy ATP dla mężczyzn i turniej kobiet WTA (turniej tenisowy ATP dla mężczyzn i turniej WTA).

Marzec Dubai Desert Classic to etap Mistrzostw Świata w Golfie. Dubaj do wyścigu żeglarskiego w Maskacie

Marzec-kwiecień. Puchar Świata w Dubaju. Najdroższe i prestiżowe zawody jeździeckie na świecie. Najdroższe i prestiżowe zawody jeździeckie na świecie. W tym roku w Dubaju rywalizowało ponad 200 koni z 19 krajów, a pula nagród w konkursie wyniosła 25 milionów USD.

Kwietnia Profesjonalny turniej piłki nożnej na plaży (Dubai Pro Beach Soccer Tournament).

Czerwiec-wrzesień. Dubai Summer Surprises Festival. Dorosłym gościom festiwalu przysługują zniżki na zakwaterowanie w hotelu, a ich dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach, wystawach, loteriach i karnawałach we wszystkich głównych centrach handlowych. Głównym centrum atrakcji dla dzieci pozostaje Modhesh Fun City.

Listopad Desert Challenge Motor Rally.

Grudnia Mistrzostwa Międzynarodowej Unii Sportów Wodno-Motorowych (UIM) wśród łodzi wyścigowych Formuły 1 (Mistrzostwa Formuły 1 UIM Power Boat Championship). Międzynarodowy turniej rugby w Dubaju.

Obejrzyj wideo: Jak sie dostac do Burj Khalifa bez kolejki i tłumów ? Mój sposób (Wrzesień 2019).