Hotel Qasr Al Sarab Desert nagrodzony nagrodą Russian Travel Awards

Komitet organizacyjny Russian Travel Awards ogłosił zwycięstwo hotelu marki Anantara Qasr Al Sarab Desert Resort, zlokalizowanego w Emiracie Abu Zabi, w nominacji „Najlepszy hotel all inclusive” na 2010 rok. Po raz piąty w ubiegłym roku hotel Qasr Al Sarab otrzymał tytuł najlepszego hotelu wypoczynkowego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zarówno pod względem publikacji regionalnych, jak i międzynarodowych.

Położony pośród piaszczystych wydm w słynnym regionie Pustej Dzielnicy w Abu Zabi hotel jest uważany za doskonały przykład hotelu w prawdziwym arabskim stylu.

Według Davida Garnera, dyrektora ds. Sprzedaży i marketingu Qasr Al Sarab Desert Resort w Abu Zabi, hotel otrzymał ostatnio szczególnie pochlebne recenzje od przedstawicieli rosyjskiego przemysłu turystycznego, między innymi dlatego, że Anantara aktywnie rozwija rosyjski biznes. . W szczególności Russian Travel Awards dowodzi, że wysiłki firmy zmierzające do rozszerzenia współpracy z międzynarodowym przemysłem turystycznym przynoszą owoce.

Wśród zalet hotelu Qasr Al Sarab należy wymienić jego wyjątkową lokalizację, wysoką jakość usług, a także stosowanie najlepszych arabskich tradycji w praktyce, zarówno w stylu hotelu, jak i w zasadach gościnności, do których się stosuje.

Pięciogwiazdkowy ośrodek Qasr Al Sarab Desert Resort znajduje się w oazie Liva największej na świecie pustyni Rub al-Khali, 240 km od stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Hotel posiada 154 pokoje, a także 52 wille z prywatnymi basenami i werandami na świeżym powietrzu.

Obejrzyj wideo: Qasr al Sarab Desert Resort by Anantara (Wrzesień 2019).