Słynna rosyjska akrobatka Lilia Stepanova występuje na wystawie w Abu Zabi

W dniach 16 marca - 19 marca bieżącego roku w National Exhibition Centre Abu Dhabi (ADNEC) odbyła się największa międzynarodowa wystawa towarów konsumpcyjnych i luksusowych dla mężczyzn Big International Boys Toys 2011.

W 2011 roku w wystawie wzięło udział 100 wystawców, którzy zaprezentowali swoje produkty i usługi w 46 kategoriach. Według wstępnych danych wystawę odwiedziło ponad 60 tysięcy osób. Dzięki wysiłkom organizatorów „najlepsi z najlepszych”, wszyscy specjalizujący się w dostarczaniu towarów, usług i dóbr luksusowych dla mężczyzn, zgromadzili się pod dachem ADNEC. Pawilony wystawowe, w których odbyła się wystawa, zostały podzielone na 10 obszarów tematycznych: samochody, motocykle, SUV-y, jachty i łodzie, lotnictwo, technologia cyfrowa, fitness, podróże i styl życia. Odwiedzający wystawę mogli nie tylko dowiedzieć się o różnych nowych produktach, ale także od razu je zdobyć.

Ponadto Big Boys Toys przedstawił obszerny program rozrywkowy z udziałem światowej sławy wykonawców kaskaderów, w tym zespołu 3Run profesjonalnych wykonawców wymienionych w Księdze Rekordów Guinnessa specjalizujących się w parkour, sztukach walki i akrobatyce miejskiej; Rosyjska akrobatyka Lilia Stepanova; freestyle football duet Billy Wingrove i Jeremy Lynch oraz kaskader motocyklowy Umberto Ribeiro.

24-letnia akrobatka z Rosji, Lilia Stepanova, wykonała swój ekscytujący program, demonstrując unikalne sztuczki, w tym strzelanie z łuku za pomocą nóg. Stepanova, która stała się niezwykle popularna na całym świecie po występach w programach takich jak „Jimmy Kimmel Show” i „America's Got Talent”, opracowała unikalną technikę i sztuczki zginania i skręcania ciała, których używa w swoich występach.

Obejrzyj wideo: 10 sportowców, którzy zrobili kupę w trakcie zawodów, cz. 1 (Wrzesień 2019).