Dewan zbuduje nową Premier Inn na lotnisku w Abu Zabi

Dewan Architekci i inżynierowie podpisali umowę na projekt i budowę hotelu Premier Inn na międzynarodowym lotnisku w Abu Zabi. Otwarcie hotelu z 300 pokojami, w którego budowę zainwestowano ponad 100 milionów dirhamów (27 milionów USD), planowane jest w 2012 roku. Hotel będzie zlokalizowany naprzeciwko nowego budynku trzeciego terminalu lotniska.

Pierwszy zagraniczny hotel, Premier Inn, jedna z wiodących marek hotelowych w Wielkiej Brytanii, został otwarty w Dubaju w kwietniu 2008 roku. Dziś w Premier Inn działają trzy hotele w Dubaju, a firma planuje dalszy rozwój bazy hotelowej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Dewan zaprojektował również Premier Inn dla Narodowego Centrum Wystawowego w Abu Zabi (ADNEC). Ten hotel jest obecnie w budowie i zostanie otwarty do końca 2011 roku.

Dewan Architekci i inżynierowie, reprezentowani w Zatoce Perskiej przez podmioty stowarzyszone w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Iraku i Katarze, został niedawno uznany za jedną z 60 największych światowych korporacji architektonicznych.

Obejrzyj wideo: How to Take Charge of Your Life and Digital U Course Review with Valuable Bonuses (Wrzesień 2019).