Emirates Palace Hotel Abu Dhabi uruchamia nową przystań

Jeden z najbardziej luksusowych hoteli w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Abu Zabi, ogłosił otwarcie nowej mariny Yachts Marina. Projekt, którego budżet wynosi 900 milionów dirhamów (245 milionów USD), jest prowadzony przez Art Marine. Ceny usług nie zostały jeszcze w pełni ustalone, ale aplikacje parkingowe są już przyjmowane w nowej marinie.

Nowa przystań Yachts Marina, znajdująca się w zatoce hotelu Emirates Palace, będzie mogła pomieścić ponad 160 statków o wielkości od 12 do 90 metrów. Według Konstantinosa, prezes Art Marine, Konstantin, „ci, którzy cumują w Yachts Marina, otrzymają ekskluzywne usługi. Nie będziemy równi pod względem poziomu i jakości usług”.

Marina zostanie podzielona na strefy dla gości przebywających przez krótki czas w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz dla tych, którzy planują opuścić swój statek na dłuższy czas w Yachts Marina. Ponadto każdy, kto opuści swoje jachty w nowej przystani w Abu Zabi, otrzyma wszelkie usługi dostępne dla gości w Emirates Palace.

Obejrzyj wideo: Emirates Palace Hotel Abu Dhabi 2019 (Wrzesień 2019).