Na marzec - kwiecień 2011 r

1-5 marca
Międzynarodowe targi łodzi w Dubaju ›››

Biura projektowe, stocznie, firmy czarterowe, szkoły żeglarskie, producenci powiązanych produktów wezmą udział w tradycyjnym Dubai International Boat Show. Ekspozycja obejmie sprzęt do wędkowania, kajakarstwa, wakeboardingu. Wystawa będzie otwarta dla szerokiej publiczności. Miejsce - Yacht Club Dubai International Marine Club, Mina Seyahi, Dubaj.
Dodatkowe informacje na www.boatshowdubai.com

1 - 5 marsz

Parfam ›››

Jest to pierwsza specjalistyczna wystawa branży perfumerii, która odbędzie się w Expocenter w Sharjah. Wejście jest dla ogółu społeczeństwa.
Dodatkowe informacje na www.expo-centre.ae

2–3 marca ADTS

Aerospace Defence & Training Show 2011 ›››

Wystawa i pokaz poświęcony edukacji i karierze w lotnictwie cywilnym i wojskowym odbędzie się na AirportExpo w Dubaju. Ekspozycję wesprze Halldale Media, firma specjalizująca się w szkoleniu specjalistów z różnych branż lotniczych. Wstęp przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów z branży.
Dodatkowe informacje na www.adts.aero

2–5 marca

The Perfect Wedding Show 2011 ›››

Perfect Wedding Show 2011, regionalna wystawa poświęcona ślubom i towarom, odbędzie się w Expocenter w Sharjah. Na wystawie znajdą się suknie ślubne, wieczorowe, abayas, sheila, biżuteria i wiele innych produktów. W wystawie udział wezmą także studia fotograficzne, biura podróży, piekarnie, kwiaciarnie. Wejście jest otwarte dla ogółu społeczeństwa.
Dodatkowe informacje na www.sharjahweddingshow.com

3–5 marca

Smak Dubaju ›››

Program corocznego międzynarodowego festiwalu kulinarnego „Smak Dubaju”: pokazy kulinarne najlepszych kucharzy na świecie, kursy mistrzowskie, porady barmanów, przekąski i napoje w barze Sushi i Sake. W festiwalu wezmą udział takie restauracje jak Verre, Certo, Almaz by Momo, Indego, Maya, Rhodes Mezzanine, Rivington Grill, The China Club i The Wharf. Festiwal odbędzie się w amfiteatrze w Dubai Media City.
Więcej informacji na www.tasteofdubaifestival.com

7-9 marca

Gulf Glass ›››

Międzynarodowa wystawa produktów szklanych „Gulf Glass” odbędzie się w hali 5 Narodowego Centrum Wystawowego w Abu Zabi. Wejście jest dla profesjonalistów z branży i ogółu społeczeństwa.
Szczegóły na www.glassinthegulf.com

7-10 marca

Wystawa Arablab 2011 ›››

Międzynarodowa wystawa sprzętu i technologii laboratoryjnych Arablab 2011 zajmie sale Sheikh Said nr 1, 2, 3 Międzynarodowego Centrum Wystaw i Kongresów w Dubaju. Na wystawie zaprezentowane zostaną najnowsze technologie i narzędzia dla laboratoriów naukowych. Wstęp przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów z branży.
Szczegóły na www.arablab.com

7-9 marca

Paperworld ME, Playworld ME i Festivalworld ME 2011 ›››

W halach 3 i 4 Międzynarodowego Centrum Wystaw i Kongresów w Dubaju będą jednocześnie odbywać się 3 wystawy: „Papier, wyroby i artykuły papiernicze”, „Zabawki” i „Dekoracje świąteczne”. Wejście dla profesjonalistów z branży i przedstawicieli handlowych.
Dodatkowe informacje na stronach internetowych: www.festivalworldme. com, www.playworldme.com, www.paperworldme.com

8-10 marca

Wystawa Wetex 2011 ›››

Wystawa poświęcona zaopatrzeniu w wodę, odpadom przemysłowym i energii odbędzie się w halach 1, 2 i Zaabil Hall w Międzynarodowym Centrum Wystawowo-Kongresowym w Dubaju. Wstęp przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów z branży.
Szczegóły na stronie www.wetex.ae

8-12 marca

Festiwal literacki Emirates Festival of Literature ›››

Program festiwalu obejmuje spotkania z autorami, debaty literackie, czytania publiczne i seminaria literackie (na temat tłumaczenia literackiego, ilustracji, dramatu). Ponad 80 autorów z całego świata ogłosiło swój udział w festiwalu. Festiwal odbędzie się w sali konferencyjnej Intercontinental Dubai Festival City w Dubaju.

8-10 marca

Krajowa Wystawa Świadomości Społecznej i Służb Humanitarnych, Taweya 2011 ›››

W hali nr 4 Narodowego Centrum Wystawowego w Abu Zabi (ADNEC) odbędzie się wystawa poświęcona kwestiom społecznym, pomocy humanitarnej i organizacjom wolontariackim. Wejście jest dla ogółu społeczeństwa. Dodatkowe informacje na www.adnec.ae

11 marca

ADFC Abu-Dhabi Fighting Championship III ›››

Finał mieszanych mistrzostw walki, w których bezpośrednio bierze udział Akademia Sztuk Walki w Dubaju, odbędzie się w kampusie sportowym Sheikh Zayed w Abu Zabi. Główną nagrodą mistrzostw jest 1 milion drx. Publiczność spodziewa się także wielu niespodzianek od organizatorów: bitwy legendarnego giganta Boba Sappa, walk kobiet bez reguł, po raz pierwszy na Bliskim Wschodzie i wielu innych. Cena biletu od 150 AED.
Dodatkowe informacje na www.adfc.ae.

14-16 marca

Wystawa franczyzy na Bliskim Wschodzie ›››

Na wystawie poświęconej franchisingowi uczestnicy będą mieli wiele okazji do inwestowania i otwierania nowych firm franchisingowych. Wystawa odbędzie się w hali nr 1 imienia Szejka Saeeda z Międzynarodowego Centrum Wystaw i Kongresów w Dubaju. Wejście dla profesjonalistów z branży.
Szczegóły na www.franchisingme.com

14-16 marca

Pokaż pojazdy użytkowe na Bliskim Wschodzie ›››

Wystawa poświęcona transportowi komercyjnemu skierowana jest do przedstawicieli branż takich jak motoryzacja, logistyka i transport. Pokaz obejmie seminaria, konferencje i pokazy pojazdów użytkowych. Wystawa odbędzie się w salach Szejka Saida z Międzynarodowego Centrum Wystaw i Kongresów w Dubaju. Wejście dla profesjonalistów z branży.
Szczegóły na www.commvehicles.com

14-17 marca

Wystawa Gulf Pack i Gulf Print ›››

Wystawa Gulf Pack odbędzie się w połączeniu z targami Gulf Print Exhibition and Printing Fair we wschodnich i środkowych halach Airport Expo w Dubaju. Wejście dla profesjonalistów z branży.
Szczegóły na stronach internetowych: www.gulfprint.info i www.gulfprintpack.com

14 marca

Ceremonia wręczenia nagród Booker za fikcję arabską ›››

W Abu Zabi zostanie ogłoszona nazwa posiadacza prestiżowej nagrody literackiej - Booker Prize 2010 na temat arabskiej fikcji. Booker Prize for Arabic Fiction przyznawany jest przez Booker Reception Fund przy wsparciu arabskiej organizacji charytatywnej Emirates Foundation od 2007 roku. Fundusz nagród wynosi 110 000 d

Dolary amerykańskie, z których zwycięzca otrzymuje 50 000 $. W ubiegłym roku Nagrodę Bookera otrzymała egipska pisarka Abdo Khal.

15-20 marca

Międzynarodowe Targi Książki w Abu Zabi ›››

Międzynarodowe targi książki poświęcone drukowi książek i handlu książkami mają na celu wspieranie współpracy między lokalnym przemysłem książkowym a międzynarodowymi firmami. Wystawa jest organizowana przez Komitet Kultury i Dziedzictwa w Abu Zabi i odbędzie się w halach 9–11 oraz w Abu Dhabi w Narodowym Centrum Wystawowym w Abu Zabi (ADNEC). Wejście jest dla profesjonalistów z branży i ogółu społeczeństwa.
Szczegóły na www.adbookfair.com

16-19 marca

Art Dubai 2010 ›››

Czwarta coroczna międzynarodowa wystawa „Art Dubai”, która odbędzie się w halach wystawowych Madinat Jumeirah Center, zgromadzi ponad 80 muzeów i galerii sztuki z całego świata. Wystawa obejmie: forum Global Art, nagrodę Abraaj Capital Art Price, wystawę biżuterii Van Cleef & Arpels, konferencje i seminaria.
Dodatkowe informacje na www.artdubai.ae

16-19 marca

Zabawki dla dużych chłopców ›››

Międzynarodowa wystawa dóbr luksusowych i zabawek dla mężczyzn Big Boys Toys odbędzie się w hali 3 i 4 Narodowego Centrum Wystawowego w Abu Zabi (ADNEC). Wejście jest dla profesjonalistów z branży i ogółu społeczeństwa.
Szczegóły na www.bigboystoysuae.com

17-19 marca

Międzynarodowe targi koni w Dubaju ›››

Kliniki weterynaryjne, kluby sportowe, producenci sprzętu i materiałów, pasz i dodatków do żywności dla koni wezmą udział w targach hodowli koni. Wystawa zajmie hale 5 i 6 Międzynarodowego Centrum Wystawowo-Kongresowego w Dubaju. Wejście jest dla profesjonalistów z branży i ogółu społeczeństwa.
Szczegóły na stronie www.dihf.ae

17-19 marca

Międzynarodowe mistrzostwa koni arabskich w Dubaju ›››

Trzydniowy międzynarodowy pokaz jeździecki odbędzie się po raz ósmy pod patronatem Jego Wysokości Szejka Hamdana bin Rashida Al Maktouma, Ministra Finansów i Przemysłu ZEA. W ramach wystawy zostaną pokazane najlepsze przykłady rasy arabskiej. Wystawa będzie się znajdować w halach 2, 3, 4, 7 i 8, w Sheikh Maktoum Hall w Dubai International Centre for Exhibition and Congress. Wejście jest dla profesjonalistów z branży i ogółu społeczeństwa.
Szczegóły na stronie www.diahc.ae

21–23 marca

Materiały budowlane i konserwacja 2011 ›››

Wystawa poświęcona materiałom budowlanym i pracy odbędzie się w Expocenter w Sharjah. Wejście jest dla profesjonalistów z branży i ogółu społeczeństwa.
Szczegóły na stronie www.expo-centre.ae

21–23 marca

Kariera w ZEA 2011 ›››

Wystawa „Kariera w ZEA-2011” odbędzie się w halach nazwanych na cześć 1, 2, 3 i Al Multag z Międzynarodowego Centrum Wystaw i Kongresów w Dubaju. Wejście jest dla profesjonalistów z branży i ogółu społeczeństwa.
Szczegóły na www.careersuae.ae

22-24 marca

Międzynarodowa konferencja i wystawa Dubai International Pharmaceuticals and Technologies-2011 ›››

Międzynarodowa wystawa i konferencja farmaceutyków i technologii DUPHAT 2011 odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Wystaw i Kongresów Szejka Rashida Zadai w Dubaju. Wstęp przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów z branży.
Szczegóły na stronie www.duphat.ae

28-30 marca

Offshore Arabia Exhibition & Conference ›››

Wystawa poświęcona poszukiwaniu złóż gazu i ropy na morzu będzie się znajdować w hali 7 i Sheikh Rashid Hall w Międzynarodowym Centrum Wystaw i Kongresów w Dubaju. Wstęp przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów z branży.
Szczegóły na stronie www.offshorearabia.ae

28 marca - 31 marca

Międzynarodowa konferencja i wystawa pomocy i rozwoju humanitarnego w Dubaju (DIHAD) ›››

Wystawa i konferencja „Międzynarodowa pomoc humanitarna i jej rozwój” odbędzie się pod patronatem Jego Wysokości Szejka Mohammeda bin Rashida Al Maktouma, wiceprezydenta i premiera ZEA, władcy Dubaju. Wystawa zajmie hale 5 i 6, salę Multaga Międzynarodowego Centrum Wystaw i Kongresów w Dubaju. Wstęp przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów z branży.
Szczegóły na www.dihad.org

28-30 marca

Wystawa Gulf Incentive Business Travel and Meetings (GIBTM) ›››

W wystawie poświęconej turystyce biznesowej, programom motywacyjnym i konferencjom udział wezmą firmy turystyczne, hotele, linie lotnicze. Wystawa zajmie halę nr 1 Narodowego Centrum Wystawowego w Abu Zabi (ADNEC). Wejście jest dla profesjonalistów z branży i ogółu społeczeństwa.

Szczegóły na www.gibtm.travel

28-30 marca

Arabski Tydzień Budowy 2011 ›››

Podczas tej wystawy będzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami w dziedzinie „zielonego budownictwa”, innowacjami architektonicznymi i inżynierskimi, które przyczyniają się do utrzymania równowagi w ekosystemie. Wystawa odbędzie się przy wsparciu Międzynarodowego Szczytu Eko-Budownictwa i zajmie pomieszczenia nr 7, 8, 9 Narodowego Centrum Wystawowego w Abu Zabi (ADNEC). Wejście dla profesjonalistów z branży.
Dodatkowe informacje na www.arabianconstructionweek.com

28-30 marca

INTERMAT Middle East 2011 ›››

Wystawa, na której można zapoznać się z najnowszymi maszynami budowlanymi, materiałami i sprzętem, odbędzie się w National Exhibition Centre Abu Dhabi (ADNEC) w połączeniu z wystawą Arabian Construction Week. Wystawa zgromadzi deweloperów, wykonawców, biura inżynieryjne i architektoniczne. Wystawa odbędzie się w halach 10 i 11 oraz w otwartych przestrzeniach wystawowych Narodowego Centrum Wystawowego w Abu Zabi (ADNEC). Wejście dla profesjonalistów z branży.

29–31 marca

Wystawa AGRA na Bliskim Wschodzie ›››

Przedstawiciele branży upraw i ogrodnictwa, ferm drobiu, hodowli zwierząt i hodowli ryb wezmą udział w wystawie rolniczej. Wystawa odbędzie się w halach 2 i 3 Międzynarodowego Centrum Wystaw i Kongresów w Dubaju. Wejście dla profesjonalistów z branży.
Szczegóły na www.agramiddleeast.com

29–31 marca

Wystawa Motexha ›››

Podczas tradycyjnych wiosennych targów zwiedzający będą mogli spotkać się z producentami i dostawcami tkanin, gotowej odzieży i akcesoriów. Wystawa odbędzie się w hali nr 4 Międzynarodowego Centrum Wystaw i Kongresów w Dubaju. Wstęp przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów z branży.
Szczegóły na www.motexhaonline.com

30 marca - 2 kwietnia

Pokaz panny młodej ›››

Bride Show 2011, poświęcona ceremoniom ślubnym, odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Wystaw i Kongresów w Dubaju w pokojach nr 1, 2, 3 nazwanych na cześć Sheikha Saida. Na wystawie można zobaczyć suknie ślubne, suknie wieczorowe, abayas, sheila, biżuterię. Wystawa obejmuje również studia fotograficzne, biura podróży, piekarnie, kwiaciarnie. Wejście jest otwarte dla ogółu społeczeństwa. Dodatkowe informacje na www.thebrideshow.com

31 marca - 9 kwietnia

Wiosenna wystawa 2011 ›››

Targi wiosna 2011 odbędą się w halach 3 i 4 Narodowego Centrum Wystawowego Abu Dhabi (ADNEC). Wejście jest dla ogółu społeczeństwa.
Dodatkowe informacje na www.adnec.ae

1 kwietnia

„Gwiazdy Maryjskiego i Baletu Bolszoj” Niezależna produkcja ›››

W ramach festiwalu w Abu Zabi Classic odbędzie się koncert w sali koncertowej hotelu Emirates Palace, który zgromadzi gwiazdy Baletu Maryjskiego i Teatru Bolszoj. Spektakl wystawili Maxim Belozersky i Irina Dorovenko - czołowi artyści American Ballet Theatre. Widzowie zobaczą Pas de deux White Swan z drugiej części Swan Lake P. Czajkowskiego, The Prince and Cinderella z drugiej części Cinderella S. Prokofiewa, a także pas de dziadka z baletu Adana Giselle. Muzykę wykona Rosyjska Narodowa Orkiestra pod batutą Waleryja Owsyanikowa. Bilety - od 225 AED.

2 kwietnia

Koncert „Bronfman i Brahms” ›››

Rosyjsko-amerykański pianista Efim Bronfman wykona Koncert nr 2 na fortepian i orkiestrę Brahmsa B-dur oraz V Symfonię c-moll Beethovena. W towarzystwie Rosyjskiej Orkiestry Narodowej pod batutą Nikoli Luisotti - jednej z dwudziestu najlepszych orkiestr na świecie według wersji magazynu muzycznego Gramophone. Miejsce - Emirates Palace Hotel, Abu Zabi. Bilety - od 225 AED.

3 kwietnia

Koncert jazzowy Ed Jaro ›››

Znany muzyk, siedmiokrotny zdobywca nagrody Grammy Music Ed Jaro da jedyny koncert w hotelu Emirates Palace w Abu Zabi. Bilety - 225 AED.

4 - 6 kwietnia

Dubaj Rozrywka, rozrywka i rozrywka ››››

W wystawie DEAL poświęconej rozrywce i rozrywce wezmą udział centra rozrywki, biura projektowe, producenci atrakcji i automatów do parków, parków wodnych i rodzinnych centrów rekreacji. Wystawa odbędzie się na arenie handlowej Międzynarodowego Centrum Wystawowo-Kongresowego w Dubaju. Wejście dla profesjonalistów z branży. Szczegóły na www.themeparksdubai.com

4 kwietnia

Opera Galakoncert ›››

Słynne gwiazdy rosyjskiej opery - baryton Dmitrij Hvorostovsky i sopran Ekaterina Syurina wykonają klasyczne arie z oper Rossiniego, Mozarta, Verdiego i Pucciniego przy akompaniamencie Rosyjskiej Orkiestry Narodowej pod batutą Nikoli Luizottiego. Miejsce - Emirates Palace Hotel, Abu Zabi. Bilety - od 225 AED.

5–9 kwietnia

Pokaz biżuterii na Bliskim Wschodzie ›››

W Expocenter w Sharjah odbędzie się 30. rocznica wystawy „Biżuteria i zegarki”. Wystawa obejmie zegarki, biżuterię, kamienie szlachetne i półszlachetne, perły. Wejście jest dla ogółu społeczeństwa.
Więcej informacji na www.mideastjewellery.com

5-7 kwietnia

Dubai International Wood & Wood Machinery Show ›››

Wystawa Przemysłu Leśnego i Drzewnego zajmie centralne, wschodnie i zachodnie hale centrum wystawienniczego Dubai Airport Expo. Wejście dla profesjonalistów z branży.
Szczegóły na www.dubaiwoodshow.com

10-14 kwietnia

59. Światowy kongres i wystawa UITP ›››

Wystawa poświęcona transportowi miejskiemu będzie zajmować sale od 1 do 8, Sheikh Maktoum Hall, Sheikh Rashid Hall z Dubai International Centre for Exhibition and Congress. Wejście dla profesjonalistów z branży. Więcej informacji na www.uitpdubai2011.org

14-16 kwietnia

Wystawa edukacyjna i szkoleniowa Gulf / wystawa edukacji globalnej Technologia i wyposażenie dostaw ›››

Dwie wystawy poświęcone programom edukacyjnym i szkoleniowym, technologiom i sprzętowi w dziedzinie edukacji odbędą się w halach 2 i 3 nazwanych na cześć Szejka Saida z Międzynarodowego Centrum Wystawowo-Kongresowego w Dubaju. W ramach wystaw odbędzie się konferencja „Technologie i innowacje w edukacji”. Wejście jest dla profesjonalistów z branży i ogółu społeczeństwa.
Szczegóły na www.mygetex.com

17-20 kwietnia

Wystawa usług w Malezji ›››

Wystawa przedstawia konsumentów z malezyjskich firm zajmujących się różnymi sektorami gospodarki: lotnictwem, turystyką, medycyną, ropą i gazem, medycyną i innymi. Wystawa została zorganizowana przez MATRADE, Mall of Malaysia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, i odbędzie się w halach 9 i 10 Narodowego Centrum Wystawowego w Abu Zabi. Wejście jest dla profesjonalistów z branży i ogółu społeczeństwa. Szczegóły na www.malaysianservices.com

17-20 kwietnia

CITYSCAP E Abu Dhabi 2011 ›››

Coroczna wystawa poświęcona rynkowi nieruchomości i inwestycjom w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich zajmie hale nr 1–11 oraz atrium Narodowego Centrum Wystawowego w Abu Zabi (ADNEC).Wystawa zgromadzi inwestorów, firmy budowlane, biura architektoniczne i projektowe. Wejście jest dla profesjonalistów z branży i ogółu społeczeństwa.
Szczegóły na www.cityscapeabudhabi.com

18-20 kwietnia

Zatoka Eima 2011 ›››

Pierwsza wystawa sprzętu rolniczego i ogrodniczego odbędzie się w Abu Zabi. Eima Gulf to arabska wersja największej europejskiej wystawy Eima International. Ekspozycja zajmie halę nr 11 Narodowego Centrum Wystawowego w Abu Zabi, wejście tylko dla profesjonalistów z branży i przedstawicieli handlowych.
Dodatkowe informacje na www.eimagulf.it

19–21 kwietnia

Światowa konferencja i wystawa dermatologiczna i laserowa w Dubaju ›››

Wystawa „Światowa dermatologia i medycyna laserowa” (Dubai Derma) zainteresuje praktykujących lekarzy, a także producentów i dostawców specjalistycznego sprzętu stosowanego w dermatologii, pielęgnacji skóry i kosmetologii laserowej. Wejście dla profesjonalistów z branży.
Więcej informacji na www.dubaiderma.com

21–23 kwietnia

The Money Expo ›››

Największa wystawa na temat prywatnego kapitału i inwestycji na Bliskim Wschodzie, która odbędzie się po raz pierwszy w Międzynarodowym Centrum Wystawowo-Kongresowym w Dubaju, jest idealną platformą do spotkań międzynarodowych instytucji finansowych i lokalnych inwestorów. Wystawa zajmie halę Zaabil Międzynarodowego Centrum Wystawowo-Kongresowego w Dubaju. Wejście jest dla ogółu społeczeństwa.

26–28 kwietnia Profesjonalny sprzęt audio i oświetleniowy Wystawa na Bliskim Wschodzie 2011 ›››

Profesjonalna wystawa „Audio i światło na Bliskim Wschodzie 2011” (PALME) odbędzie się w halach nazwanych na cześć Sheikha Saida nr 1, 2, 3 Międzynarodowego Centrum Wystaw i Kongresów w Dubaju. Podczas wystawy będzie można zapoznać się z najnowszymi branżami oświetleniowymi, muzycznymi, audio i wideo. Wejście dla profesjonalistów z branży i przedstawicieli handlowych.
Dodatkowe informacje na www.palme-middleeast.com

28 kwietnia - 7 maja Rynek Arabski 2011 ›››

Na targach, które odbędą się w halach 8 i 9 Narodowego Centrum Wystawowego Abu Dhabi (ADNEC), zaprezentowane zostaną produkty przemysłu lekkiego, odzież (w tym ekskluzywne modele abai i szali), obrazy i artykuły gospodarstwa domowego. Wejście jest dla ogółu społeczeństwa.
Dodatkowe informacje na www.adnec.ae

29–30 kwietnia Film i komiks na Bliskim Wschodzie 2011 ›››

Jedyna w swoim rodzaju wystawa zdjęć i komiksów MEFCC na Bliskim Wschodzie odbędzie się w Abu Dhabi National Exhibition Centre (ADNEC), sala 7. Przemysł filmowy, animatorzy, ilustratorzy, fotografowie, artyści, artyści wezmą udział w wystawie.
Więcej informacji na www.mefilmandcomiccon.com

29 kwietnia

Opera „Fryzjer z Sewilli” ›››

Wenecka orkiestra teatralna wykona „Barber of Seville” J. Rossiniego. Miejsce - Emirates Palace Hotel, Abu Zabi. Występ rozpoczyna się o godzinie 20.00. Bilety - od 120 AED.

24 marca

Legendarny Mikołaj Noskov podczas jubileuszowego wieczoru poświęconego 10. rocznicy kwartetu Jewgienij Morozow ›››

Czeka Cię niezapomniane świętowanie muzyki. Wieczór tradycyjnie rozpocznie się od powitalnego koktajlu. Program otworzy kwartet Jewgienij Morozow, który wykona nowe i już bardzo lubiane melodie. Po kolacji dla smakoszy program wieczoru będzie kontynuowany przez legendarnego piosenkarza i kompozytora, jednego z najlepszych wokalistów w Rosji - Nikołaja Noskowa przy akompaniamencie kwartetu Jewgienij Morozow. Podczas wieczoru, jak zawsze, odbędzie się pokaz mody i ekskluzywna loteria z nagrodami specjalnie prezentowanymi przez sponsorów wakacji. Wieczór kończy się programem tanecznym.

Miejsce: sala bankietowa „Al Falak” (sala balowa Al Falak), hotel Burj Al Arab. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

29 marca

Koncert genialnej Christiny Orbakaite „Pocałunek na bis!” w Madinat Jumeirah ›››

Firma „M Premier” zaprasza gości do luksusowej sali bankietowej Johara („Johara”) w hotelu Madinat Jumeirah, gdzie urocza Kristina Orbakaite wystąpi dla Ciebie ze swoim nowym

program „Pocałunek na bis!” Wieczór zaczyna się od powitalnego koktajlu. Po wykwintnej kolacji program koncertowy będzie kontynuowany przez uroczą Kristinę Orbakaite z jej nowym programem „Pocałunek na bis!”. Impreza zakończy pokaz mody, loteria sponsorska i program tańca.

Miejsce: Sala bankietowa Johara, hotel Madinat Jumeirah. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

Obejrzyj wideo: flesz 27 kwiecień 2011r. (Kwiecień 2020).