Thai Privilege Spa - droga do harmonii

Czy byłeś w Tajlandii od dłuższego czasu? Jak nigdy? Czy byłeś kiedyś w USA, Indiach lub Chinach? Musisz? Ale głównie w interesach! A zatem, czytajcie i pamiętajcie teraz, aby poczuć, jak prawdziwy królewski zabieg i prawdziwe tajskie zabiegi wellness oparte na filozofii „zdrowego ciała wymagają relaksu i silnego umysłu”, nie musicie udawać się w dalekie krainy.

Thai Privilege Spa, wyspecjalizowane spa dla kobiet z oddziałami w Tajlandii, USA, Chinach i Indiach, czeka na Ciebie w Dubaju.

Menu ciszy i harmonii oferowane w tym królestwie jest ogromne i wiarygodne, ponieważ tysiącletnia historia Tajlandii ma unikalne praktyki odmładzania i relaksu. Przy wejściu do Thai Privilege Spa witają mnie uśmiechnięte dziewczyny ubrane w tajskie stroje ludowe.

Gdy tylko frontowe drzwi się zamykają, znalazłem się w salonie, luksusowo urządzony w ciemnych bordo i złotych tonach. Na środku pokoju fontanna szepcze spokojnie. Podsumowując, Feng Shui. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest zrelaksowanie się i wzięcie wszystkiego, co dzieje się jako dane. Tu znowu pojawia się młoda dama. Tym razem oferuje mi orzeźwiającego drinka z miodem i cytryną. Potem rozdaje słomiane kapcie, a ja idę na górę do gabinetów zabiegowych. Mój program obejmuje 60-minutowy masaż aromaterapeutyczny, który powinien pomóc mi odzyskać siły i odmłodzić ciało.

Rytuał przygotowania do masażu rozpoczyna się przed drzwiami do gabinetu zabiegowego, gdzie kładą mnie na krześle i zaczynają myć stopy pachnącym peelingiem w specjalnej kamiennej kąpieli. Po czym w końcu dostaję się do pokoju zabiegowego ze stołem do masażu. Ale to nie początek. Dają mi cztery butelki olejków aromatycznych do wyboru: miętową, lawendową, rumiankową i coś jeszcze, abym mógł zdecydować, która z nich zostanie wykorzystana do masażu. Wybieram lawendę, ponieważ według fizjoterapeuty to ta roślina jest odpowiedzialna za odmłodzenie i podniesienie tonu ciała.

Sam zabieg, wykonywany przez profesjonalnego masażystę, jest trudny do opisania. Na łokciach, a nawet stopach pojawiają się klepnięcia, otarcia i lekki nacisk, dzięki czemu wszystkie mięśnie ciała ożywają i pracują. Jednym słowem, lepiej jest spróbować raz niż przeczytać sto razy. Ja osobiście byłem bardzo zadowolony, że olej jest całkowicie wchłaniany do ciała podczas masażu, więc nie ma nic do zmywania pod prysznicem i nie jest to konieczne, ponieważ przez pewien czas po zabiegu działa w wewnętrznych warstwach skóry. W każdym razie mój fizjoterapeuta tak powiedział.

Po sesji znów zabierają mnie do toalety, gdzie proponują wypić filiżankę imbirowej herbaty i posiedzieć przez chwilę w ciszy, a specjalna ciepła poduszka z ziołami i solą morską ułożona na ramionach rozleje przyjemne ciepło na całe ciało.

Dodajmy, że w tym ośrodku będzie oferowany zarówno profesjonalny masaż sportowy, jak i różnego rodzaju zabiegi na ciało Dalekiego Wschodu - masaż królewski tajski, masaż aromaterapeutyczny syjamski, akupresura, a także masaże antycellulitowe i detoksykacyjne wykonywane jednocześnie przez dwóch masażystów. Średni koszt 30-minutowej procedury - od 175 dirhamów, 60 minut - od 35 dirhamów, 90 minut (cztery ręce) - od 600 dirhamów. Ponadto tajskie spa Privilege oferuje różnorodne zabiegi na twarz, całodniowe pakiety spa, usługi kosmetyczne i fryzjerskie, od manicure i depilacji po fryzury i stylizację. To prawdziwy raj dla kobiet poszukujących harmonii i samotności. Twoja podróż do siebie zaczyna się w Thai Privilege Spa.

Komunikacja: 04-3489678

Obejrzyj wideo: Age of Deceit 2 - Hive Mind Reptile Eyes Hypnotism Cults World Stage - Multi - Language (Wrzesień 2019).