Nasza nowa ZABAVA

5 lutego 2011 r. Otworzyliśmy nową stronę w historii rozrywki w Dubaju, którą wszyscy tak bardzo kochamy. „Russian Radio” w najlepszym i najmodniejszym klubie w Dubaju wydało pod każdym względem nową serię Night Club Party „ZABAVA”.

Teraz Dubaj w soboty może nawet nie myśleć o śnie, ponieważ w nocnym klubie „TRILOGY” w hotelu Madinat Jumeirah znani rosyjscy wykonawcy i DJ-e pracują dla rosyjskiej publiczności i nie tylko. Wszystko co najlepsze, stylowe i luksusowe, to motto Night Club Party „ZABAVA”, a miejsce w 100% spełnia te wymagania.

Doskonała lokalizacja klubu „TRILOGIA” MADINAT JUMEIRAH, jego stylowy wygląd, piękny dźwięk i światło sprawiły, że to miejsce stało się „ikoną stylu” rozrywki i relaksu dla miłośników życia nocnego i imprez w Dubaju. Doceniany klub „TRILOGIA”, MADINAT JUMEIRAH, zasłużenie znajduje się na liście 45 najlepszych klubów na świecie.

Teraz jego drzwi zostały otwarte dla publiczności Night Club Party „ZABAVA”, dzięki czemu ty i ja moglibyśmy „dobrze się bawić” z serca w stylowej, luksusowej i co najważniejsze niezapomnianej atmosferze.

Pierwsza impreza na Zabawie rozpoczęła się od jednego z najbardziej rozpoznawalnych i poszukiwanych piosenkarzy rosyjskiego show-biznesu, byłej solistki grupy Brilliant, Anny Semenowicz. Oceny jej popularności są wysokie, jej imię nie opuszcza stron magazynów o modzie i portali internetowych, a paparazzi na nią polują. Takie wydarzenie było po prostu niemożliwe!

Firma „Russian Radio” wie, czego słuchają mieszkańcy i goście z Emiratów oraz jaki rodzaj muzyki jest popularny na lokalnej „rosyjskiej imprezie”, która zadecydowała o wyborze następnego gościa, ponieważ DJ Dmitry Olenin jest nie tylko guru i mistrzem, ale prawdziwym geniuszem, mistrzowsko opanowanym art. Pod pseudonimem „O! Lenin” był jednym z niewielu rosyjskich DJ-ów, którzy grali w „klubie Mekka” - na Ibizie, aw Moskwie jest rezydentem Play House, klubów Fabrique. A teraz DJ Dmitry Olenin okresowo zapala się w najlepszym i najmodniejszym klubie „TRILOGY” w Dubaju na imprezach „ZABAVA”.

I to nie wszystko! „Rosyjskie radio” nie męczy się, otwierając dla słuchaczy wyjątkowych ludzi w świecie muzyki klubowej. W nocy z 26 lutego DJ GRUSHEVSKI pokazał swoją sztukę publiczności w Dubaju. Głównym stylem muzyki DJ GRUSHEVSKI jest „house”, a do twoich ulubionych stylów należą: DeepHouse, DiscoHouse, ElectroHouse, ElectroProgressive, ProgressiveHouse, TechHouse, Techno, TribalHouse.

Nie trzeba dodawać, że zawsze najciekawsze i najbardziej zaawansowane, od najlepszych wykonawców i muzyków, czeka na was na imprezach ZABAVA w każdą sobotę w Trylogii. Wszystko jest zaplanowane na następny weekend, więc dodaj „ZABAVA” do swoich planów.

Tak więc, 5 marca, spotka Cię pierwsza dziewczyna - gość imprez DJ MashaArctica, która potrafi wstrząsnąć najbardziej wymagającą publicznością. DJ MashaArctica występował w moskiewskich klubach „Plastelina”, „Miasto”, „Zona”, „Zirlich-Manirlich”, „Sugar” i „OpenCafe”. Od 2007 roku mieszka w modnych kawiarniach metropolitalnych „BiancoLazyLounge” i „Glasse”.

Co więcej, 12 marca jest czarodziejem i gawędziarzem parkietów, DJ Andersen. Z zadowoleniem przyjmuje i słucha muzyki takich stylów: Electro, Deep House, Minimal Techno, Electroclash, Progressive House, Tech-House, Synth Pop, Tribal-House. Preferuje dom. Znany, popularny i kochany. Muzyka taneczna DJ Anderseny to tylko „bomba”, która „eksploduje” wszystkich na parkietach.

19 marca w Dubaju kolejny przedstawiciel płci pięknej - Dj LISA. Styl muzyki: Funky House, Vocal House, Electrohouse, Progressive, Electro, Minimal, Techno. Jasne połączenie wyrafinowanego piękna, szalonej energii i najbardziej progresywnej muzyki!

I zamyka program na pierwszy miesiąc wiosny, 26 marca, muzyk i mistrz przygotowania i dostarczania wszystkich zasad etykiety na wykwintny koktajl muzyczny z najlepszych i najnowszych wiadomości - DJ AlexCosmo. Preferowane style muzyczne to Progressive, Tribal i ElectroHouse. AlexCosmo to odnoszący sukcesy DJ, muzyk i producent, ponieważ muzyka jest jego życiem.

To nie wszystko. Coraz bardziej interesujący. Oprócz DJ-ów popularni artyści wystąpią także dla dubajskiej publiczności. Śledź ogłoszenia! Wypełnij swoje życie nową treścią, przyjdź na imprezy Zabava w klubie Trylogia.

Wszyscy najciekawsi i najbardziej zaawansowani, od najlepszych wykonawców i muzyków, czekają na Ciebie na imprezach ZABAVA w każdą sobotę na Trylogii

Obejrzyj wideo: PIERSI - Bałkanica Official Video HD (Wrzesień 2019).