UWAGA! Gratulujemy zwycięzcom konkursu fotograficznego „Warkocze i Kokardy”!

Nasi drodzy czytelnicy, a także użytkownicy i goście strony www.chatru.com! Wydawnictwo Rosyjskie Emiraty z przyjemnością ogłasza, że ​​nasz konkurs fotograficzny „Kosy i łuki”, ogłoszony w ostatnim numerze, dobiegł końca.

Zdjęcia wszystkich autorów, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, zostały zaakceptowane, opublikowane na stronie, sprawdzone przez „właściwe” jury od tych samych użytkowników naszej witryny, co Ty! Zwycięzcy są wybierani, liczone są głosy ...

Przypominamy wszystkim, że tym razem konkurs był sponsorowany przez TRESemme, firmę produkującą profesjonalne produkty do salonów fryzjerskich: szampony, balsamy, odżywki, maski i produkty do stylizacji.

Dziękujemy wszystkim fotografom, którzy wzięli udział w naszym konkursie, a także modelkom, które dla nich pozowały - od najmniejszych po dorosłych! Odwiedzający stronę docenili zdjęcia przesłane do konkursu i przedstawione na nich fryzury. Okazuje się, że w Emiratach mieszka wiele osób, które wiedzą, jak przymocować kokardę, spinkę do włosów, spinki do włosów i inne środki, aby stworzyć wielopoziomowe warkocze i inne prawdziwe arcydzieła do włosów w „właściwym miejscu”, które, jak wiadomo, są prawdziwą ozdobą dla każdej osoby.

Najlepsi fotografowie zdeterminowani głosowaniem publiczności otrzymają w prezencie od TRESemme komplet profesjonalnych produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów w ZEA!

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców! Życzymy im i innym uczestnikom naszych kolejnych konkursów powodzenia i zwycięstw!

Obejrzyj wideo: Koszmar ofiary stalkingu. "Napisał do mnie: Jadę po kwas UWAGA! TVN (Wrzesień 2019).