Wydarzenia towarzyskie: Cartier Polo Cup 2011

W dniu 18 lutego 2011 r. W Dubaju odbył się jeden z najbardziej prestiżowych i znanych międzynarodowych turniejów polo dla Pucharu francuskiej firmy zegarków i biżuterii Cartier - Cartier International Dubai Polo Challenge 2011. Puchar odbył się pod patronatem księżniczki Haya bint Al Husseina, żony szejka Mohammeda Ben Rashid Al Maktoum, wiceprezydent i premier ZEA oraz władca Dubaju.

Puchar organizowany jest już szósty rok z rzędu i przyciąga coraz więcej wiodących międzynarodowych graczy odnoszących sukcesy, którzy chcą otrzymać nagrodę.

Marka Cartier, zwana także „królem jubilerów”, jest kojarzona z polo, ponieważ od 1983 r. Jest uważana za „królewski sport”. Oba łączą w sobie cechy takie jak elegancja i pasja, tradycja i uniwersalne wartości.

W dniu zawodów o prawo do otrzymania Pucharu walczyły dwie drużyny: drużyna Cartiera, którą reprezentowali zawodnicy Adriano Agosti, Said bin Dry, Nicolas Petracci i Salvador Ulloa oraz drużyna Team Palm Palm reprezentowana przez Rashida Albvardiego, Clive'a Reida, Martina Valenta i Peter Webb. Ponadto w konkursie wziął udział szwajcarski bank Julius Bar. Przed rozpoczęciem zawodów dubajska orkiestra sił policyjnych wystąpiła na trawie w pustynnym hotelu Palm, który wspaniale zagrał kilka marszów na dudach.

Pod koniec meczu nagrodę dla zwycięzców drużyny pustynnej wręczył szejk Majin bin Muhamed bin Rashid Al Maktoum, piąty syn władcy Dubaju, szejk Mohammed, któremu towarzyszył szejk Lubna Al Cassimi, minister handlu zagranicznego ZEA i Louis Ferla, dyrektor generalny Cartier Middle East. Znani goście, wśród których było wielu najbogatszych mieszkańców Dubaju, zostali przyjęci w Cartier Village, gdzie zorganizowano wystawę najlepszych zegarków i biżuterii Cartier, a także pyszne napoje i przekąski. Ponadto każdy gość Cartier Village otrzymał biały słomkowy kapelusz, który przydał się, gdy dzień okazał się ciepły i słoneczny. Kolejną „wioskę” otrzymali inni sponsorzy turnieju - Julius Bar Bank, na którą zaproszeni zostali goście i członkowie prasy.

Obejrzyj wideo: Towarzyskie wydarzenia mijającego roku (Wrzesień 2019).