Trochę więcej emocji!

Okazuje się, że potrawy mają swoją modę. Czy to znaczy, że trzeba ją częściej bić, aby iść z czystym sumieniem i kupić nową? Niezupełnie tak. Na przykład projektanci radzą, aby wyczyścić stare i nudne naczynia poza zasięgiem wzroku - w pudełku i spiżarni do tymczasowego przechowywania i umieścić na swoim miejscu coś nowego, jasnego, eleganckiego i modnego, aby radykalnie zmienić nie tylko otaczającą cię przestrzeń, ale także własny nastrój i sposób myślenia.

Teraz szukamy odpowiednich odpowiedzi. Jak wszyscy pomysłowi leżą na powierzchni. Trochę więcej emocji! Oto główny trend w wiosenno-letnich wnętrzach sezonu 2011. Kolejną „sztuczką” jest wyraźna indywidualność w małych elementach dekoracyjnych i dekoracji stołu na przyjazny lub rodzinny posiłek. I wreszcie trzecia reguła jest związana z globalizacją, powrotem do korzeni i przekształceniem domu w miejsce, w którym wszystko przypomina o ojczystym kraju, ze wszystkimi jego cechami kulturowymi, tradycjami i zwyczajami.

Jak stworzyć nową przestrzeń przy minimalnych kosztach. Pierwsza wskazówka to zapach! Za pomocą lekkiego aromatu możesz stworzyć w domu całkowicie wyjątkową aurę i emocjonalny nastrój. Zobacz kolekcje świec zapachowych Versace, Asprey, Jo Malone lub diptyque. Drugim krokiem są przytulne dywany, poduszki na sofie, nowe zasłony i delikatna porcelana w jasnych kolorach, a teraz wiosna przyszła do twojego domu. Po trzecie - wyrzuć nudną sofę i zastąp ją czymś wesołym i kreatywnym. Nie tak jak wszyscy! Na koniec pokaż swoją osobowość. Tutaj ta w formie tęczowej gąsienicy z Versace jest całkiem odpowiednia.

A co z dywanem? A może w ogóle nie istnieje? Zgadzają się, niezbyt wygodne i raczej zimne stopy. Wyjściem są kolekcje designerskie w The Rug Company lub innych markowych sklepach z meblami i artykułami domowymi, których jest bardzo dużo w Emiratach, od największych domów towarowych, takich jak Bloomingdale's Home, po małe sklepy i butiki, w których można znaleźć wiele interesujących rzeczy. Nawiasem mówiąc, najbardziej żywe emocje można uzyskać, odwiedzając wschodnie bazary i pchli targ. Zaangażuj się w proces aktualizacji i trochę więcej emocji! Od razu poczujesz, jak życie się poprawia ...

Obejrzyj wideo: Matt - Emocje HIFI REMIX (Wrzesień 2019).