Dom nad wodą

Royalhome.ae jest jedną z wiodących firm z branży nieruchomości w Dubaju specjalizującą się w projektach takich jak Jumeirah Beach Residence, Dubai Marina i The Palm Jumeirah.
Mahmoud Khalil, założyciel i dyrektor generalny firmy, ma 14-letnie doświadczenie w branży nieruchomości w Stanach Zjednoczonych i na Bliskim Wschodzie i wykazał się wybitnymi sukcesami w tej dziedzinie.

Zespół Royalhome.ae składa się z wysoko wykwalifikowanych ekspertów i starszych konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży, wynajmu i zarządzania nieruchomościami. Jesteśmy dumni, że wielu inwestorów woli i wierzy nam w swoje nieruchomości. Nasz ciągły rozwój i sukces na rynku jest możliwy dzięki zaufaniu i lojalności naszych cenionych klientów, zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym rynku nieruchomości.

W ostatnich latach zimy na północnych szerokościach geograficznych stają się coraz ostrzejsze, wiatry stają się silniejsze, opady śniegu stają się dłuższe ... Czy to dlatego, że coraz więcej ludzi przyciąga ciepłe morze, łagodne słońce i śnieżnobiałe plaże, a luksusowe nieruchomości nad morzem w żaden sposób nie tracą popularności Dom wakacyjny, czy też jako stałe miejsce zamieszkania dla rodziny? Pomimo nierozwiązanych problemów w sektorze nieruchomości w Dubaju, w tym emiracie istnieją projekty mieszkaniowe, w których inwestorzy inwestują swoje pieniądze z wielką przyjemnością i prawie bez wahania. Właśnie na tych projektach specjalizuje się firma Royal Home, oferując swoim klientom mieszkania, które będą rosły z upływem lat i zwrócą wszystkie inwestycje z zyskiem.

Jumeirah dłoni

Sztuczna wyspa The Palm Jumeirah („Jumeirah Palm”) jest często nazywana „ósmym cudem świata”. Ta wyjątkowa wyspa jest połączona z lądem 300-metrowym mostem. Nie jest to jednak tylko część lądu w wodzie, ale przede wszystkim miejsce do życia, relaksu i przyjemności.

Ma eleganckie prywatne plaże, przystanie, nadmorskie wieżowce i wille, restauracje, kawiarnie i różne sklepy, a także jeden z najbardziej znanych hoteli na świecie - Atlantis The Palm. Zakres willi mieszkalnych i luksusowych budynków obejmuje kompleksy willowe: Signature Villas, Garden Homes, Canal Cove Town Homes, a także budynki wielopiętrowe: Shoreline Apartments, Tiara Residence, Oceana, Fairmont Residence i Marina Residence. Wszystkie te projekty mieszkaniowe cieszą się dużym zainteresowaniem i są wysoko cenione za ich doskonałe wykończenie i wspaniały projekt architektoniczny.

Ceny od:

Apartamenty:

• Jedna sypialnia + salon (jedna sypialnia) - 302,000 USD / -

• Dwie sypialnie + salon (dwie sypialnie) - 385,000 USD / -

• Trzy sypialnie + salon (trzy sypialnie) - 495,000 USD / -

Wille:

• Garden Home Villas - 1 780 000 USD / -

• Signature Villas - 3 000 000 USD / -

Dubai Marina

Dubai Marina to jedna z najbardziej luksusowych marin na świecie. Marina ma ponad trzy kilometry długości i 500 metrów szerokości i jest prestiżową dzielnicą mieszkaniową w centrum miasta. Domaneboscrapers, z których każdy ma unikalną architekturę, wieczorami zamieniają się w miejski krajobraz hipnotyzujący kolorowymi światłami.

Prawie każdy budynek mieszkalny jest oazą, w której jest wszystko do wygodnego życia i relaksu.

Wszystkie budynki mieszkalne są wyposażone w siłownie, korty do squasha, baseny, sauny, sale konferencyjne do użytku przez mieszkańców. Obfitość restauracji, kawiarni, sklepów, przytulnych placów z bujną zielenią nadaje temu miejscu wyjątkowy urok.

Ceny od:

Apartamenty:

• Jeden pokój (Studio) - 150 000 USD / -

• Jedna sypialnia + pokój dzienny (jedna sypialnia) - 205 000 USD / -

• Dwie sypialnie + salon (dwie sypialnie) - 260 000 USD / -

• Trzy sypialnie + salon (trzy sypialnie) - 360 000 USD / -

Rezydencja plażowa Jumeirah

Projekt Jumeirah Beach Residence (Jumeirah Beach Residence) to jedyny w swoim rodzaju kompleks, który ucieleśnia zupełnie nową koncepcję „życia w ośrodku przez cały rok”.

Unikalna architektura tego kompleksu mieszkaniowego łączy style śródziemnomorskie i arabskie. Jumeirah Beach Residence znajduje się w nowej dzielnicy Dubaju - Dubai Marina (Dubai Marina) i łączy sklepy, restauracje, bulwary spacerowe, kluby plażowe, placówki medyczne i obiekty sportowe, place zabaw dla dzieci i wiele innych. Kompleks składa się z 36 budynków mieszkalnych, 4 hoteli i 4 klubów plażowych. Jumeirah Beach Residence oferuje szeroki wybór mieszkań na sprzedaż i wynajem. Prawie wszystkie apartamenty mają widok na morze, wyspę Palm Jumeirah lub sztuczny port Dubai Marina.

Ceny od:

Apartamenty:

• Jeden pokój (Studio) - 190 000 USD / -

• Jedna sypialnia + salon (jedna sypialnia) - 260 000 USD / -

• Dwie sypialnie + salon (dwie sypialnie) - 355 000 USD / -

• Trzy sypialnie + salon (trzy sypialnie) - 440 000 USD / -

• Cztery sypialnie + salon (cztery sypialnie) - 685,000 USD / -

Obejrzyj wideo: Duzy Dwor nad Woda (Luty 2020).