Jedyna i jedyna - Jeweled Lily

Jeśli uważasz, że taką torebkę można zobaczyć lub kupić, gdziekolwiek i od kogokolwiek, to na pewno się mylisz. Specjalnie na sezon wiosna-lato 2011 Mulberry stworzyło ekskluzywną wersję swojego słynnego modelu Lily, zamieniając go w lśniącą wieczorową kopertę Jeweled Lily.

Prace nad modelem Jeweled Lily wymagały połączenia ręcznie ciętych kawałków skóry, ogromnej liczby kryształów i dżetów, a także dużo miłości, uwagi i dbałości o szczegóły. Torebka w tym samym stylu i rozmiarze co klasyczny model Lily jest wykonana z prawdziwej skóry i ozdobiona 2596 kryształami Swarovskiego i 460 ręcznie montowanymi nitami Mulberry.

Cała praca, od wzoru na skórze po instalację dżetów i nitów, została wykonana w Wielkiej Brytanii i zajęło około 18 godzin, aby wykonać jedną kopię Jeweled Lily. A ponieważ delikatna praca polegająca na montażu wielu małych części została wykonana ręcznie, staje się jasne, że po prostu nie można znaleźć dwóch identycznych klejnotów Lily. Oznacza to, że taka torebka może być naprawdę ekskluzywnym dodatkiem do Twojej kolekcji Mulberry.

W Dubaju sprzęgło z limitowanej edycji Jeweled Lily jest dostępne tylko w butiku 1. Jego przybliżona cena detaliczna wynosi 3 500 £.

Obejrzyj wideo: Bejewelled Dragon Skin Nail Tutorial - Glitter & Metallic Droplets (Wrzesień 2019).