Kwiaty, łuki i pióra

Nie zdziw się! Wszystko, co wcześniej można było zobaczyć tylko na nakryciu głowy, o którym również będziemy mówić później, oraz na ubraniach jako „jasnym miejscu”, dziś zdecydowanie zajęło swoje miejsce na butach i torbach!
Czego projektanci po prostu nie wymyślają, aby wiosną i latem przyciągnąć wszystkie oczy do pięknych i smukłych kobiecych nóg! Ozdabiają buty i sandały wszelkiego rodzaju jasnymi detalami, a w tym sezonie jednym z bezwarunkowych hitów są pióra - wielokolorowe i monochromatyczne, duże i małe, puszyste i niezbyt duże. Takie buty wyglądają dość zabawnie, ale jeśli dobrze się zastanowisz i wybierzesz odpowiedni nakrycie głowy i torbę, to twój wygląd, powiedzmy, na imprezie lub w wyścigach konnych, będzie prawdziwą sensacją.

Czapki mają szczególne znaczenie tej wiosny! W końcu wszyscy znów rozpoczęli przygotowania do Pucharu Świata w Wyścigach Konnych, który odbędzie się w Dubaju pod koniec marca. A pojawienie się na takim wydarzeniu bez pięknego i oryginalnego kapelusza to po prostu złe maniery. Tak, w czapce lub czapce możesz sam zdecydować, ponieważ może to być albo niewielki projekt jasnego kwiatu z welonem lub piórkiem, albo gigantyczny budynek wielkości domu. Kwestia gustu! Pospiesz się, w przeciwnym razie najpiękniejsze i oryginalne rzeczy zostaną rozebrane na części, a Ty ryzykujesz pozostawieniem nagrody, która jest tradycyjnie przyznawana najbardziej elegancko ubranej kobiecie. Dlatego z wielką odpowiedzialnością warto podejść do wyboru butów, torebek i czapek.

Nawiasem mówiąc, piękna średniej wielkości torba, ozdobiona tymi samymi kolorami i piórami, co buty, całkowicie nie jest w stanie zaszkodzić toalecie, jeśli sukienka lub kombinezon jest skromny i umiarkowanej długości - mile widziane są rozsądne mini i długość tuż nad kolanem. Małe sprzęgła i bardziej zwięzłe buty są bardziej odpowiednie dla długich sukienek. Tutaj jednak jest też jedna tajemnica. Najmodniejsze sylwetki wiosenno-letnich butów to stare dobre klasyki, jednak zwracaj szczególną uwagę na obcasy. Tutaj czekają na Ciebie niespodzianki! Obcasy mogą być tkane, a także w postaci łap zwierzęcych, a nawet kopyt żyrafy! Mogą być również wielokolorowe, ozdobione dżetów i wstążek. I nawet dużą kokardę można „usiąść” u podstawy pięty buta wieczorowego. Wybór jest świetny i gdzieś nawet nieprzewidywalny. Włączmy swoją wyobraźnię i wybierz strój, którego nikt jeszcze nie widział na torach wyścigowych na świecie.

I na koniec, nie lekceważ swoich towarzyszy. Nie tylko dlatego, że nagrody podczas wyścigów przyznawane są również najbardziej elegancko ubranej parze, ale także dlatego, że mężczyźni kochają nasze piękne buty, modne ubrania i eleganckie czapki nie mniej niż nasze. Kto powiedział ci, że słomka lub klasyczny top hat nie będą pasować do twojego ukochanego mężczyzny? Nadszedł czas, aby pomyśleć, że tenisówki i dżinsy nie we wszystkich sytuacjach działają na obraz przedstawicieli silnej połowy ludzkości, a wręcz przeciwnie. A więc! Jedziemy na najbardziej oczekiwaną i najbardziej świecką imprezę sezonu! Puchar Świata w wyścigach konnych z pulą nagród przekraczającą 25 milionów dolarów to wydarzenie, na którym można zabłysnąć!