Bellefontaine Szwajcaria - naturalne źródło młodości

W Dubaju otwarto ekskluzywny butik słynnej szwajcarskiej linii kosmetycznej Bellefontaine, stworzony zgodnie ze standardami Royal de Lux. W atmosferze piękna i harmonii oferowana jest pełna gama produktów opartych na nanotechnologii. Każdy produkt z tej linii jest arcydziełem wspólnej kreatywności naukowców, lekarzy i artystów. Pozwala ukryć i zapobiegać przejawom starzenia się skóry, stymulować odnowę komórkową, wygładzić relief, rozjaśnić i nadać skórze wyjątkowy blask i blask.

Wiele klinik, w tym London Clinic for Aesthetic Surgery (Health Care City Dubai) i Gulf Regional Diagnostic Center (Abu Dhabi) już wykorzystują unikalne efekty tej linii kosmetyków do pooperacyjnego powrotu do zdrowia swoich pacjentów. Kolekcja SPA & BODY Bellefontaine, składająca się z szerokiej grupy naturalnych produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, zostanie wkrótce zaprezentowana na wyjątkowym Budda SPA w Grosvenor House, który zostanie otwarty w lipcu tego roku.

Z okazji otwarcia butik Bellefontaine organizuje specjalne wydarzenie „For the Glory of Women's Beauty”. Od 1 marca do 8 marca, kupując 2 serum, otrzymasz zestaw „Royal Set” w wyjątkowym aksamitnym opakowaniu, składającym się z kremów przeciwstarzeniowych i regenerujących na noc. Ten miły prezent sprawi, że Twoja twarz będzie świeża i promienna.