Kiedy gwiazdy się zapalą

Do wszystkichTo naturalne, że pierwsza i najjaśniejsza gwiazda pojawiająca się na zimowym nocnym niebie ogłasza nadejście Bożego Narodzenia. Boże Narodzenie zostało ozdobione całą konstelacją, nie mówiąc już o tym, co byłoby po prostu niewybaczalne. I niech nadejdą pierwsze miesiące wiosny, z przyjemnością przypomnimy sobie, jak świeciły gwiazdy. W sensie dosłownym i przenośnym. I nie było go gdzieś, ale tutaj. W Dubaju

Zacznijmy od Wigilii. 4 stycznia 2011 r. W sali bankietowej „Al Safina” w hotelu Jumeirah Beach odbył się koncert ulubieńca publicznego, bezwarunkowego zdobywcy serc kobiet Grigorij Leps. Zaraz po Nowym Roku i w przeddzień Bożego Narodzenia koncert stał się prawdziwym prezentem dla tych, którzy nie są obojętni na twórczość artysty.

Organizatorem tego i wszystkich kolejnych świątecznych koncertów i uroczystych kolacji w tym sezonie dla rosyjskojęzycznej publiczności w Zjednoczonych Emiratach Arabskich była M Premiera, a producentem był stały inicjator takich projektów Jewgienij Morozow, który nie przestaje zadowolić publiczność swoimi wielkimi wydarzeniami i przywiązuje dużą wagę do życzeń publiczności .

Program tego wieczoru rozpoczął się od premiery sezonu - występów grupy Palladium, a zaraz po wykwintnej kolacji kontynuowany był koncert niedoścignionego Grigorija Lepsa, który nie po raz pierwszy zadowoli tych, którzy mieszkają w Emiratach lub którzy przybywają tu na wakacje i na wakacje. Program wieczornego tańca otworzyła wschodząca gwiazda show-biznesu Natalia Bardo, która jest jedynym oficjalnym wykonawcą rosyjskiej wersji słynnej piosenki „Alejandro” Lady Gagi. Następnie publiczność tańcząca zabawiła się w rytmach „Chill Out Project”.

Należy zauważyć, że sponsorami koncertu byli sponsorowani przez: wielobranżowy butik Saks Fifth Avenue, który jest jednym z najlepiej wyspecjalizowanych detalistów na świecie i jest znany z doskonałych kolekcji amerykańskich i międzynarodowych marek modowych.

Sponsorem jestzadowoleni wyrafinowani widzowie cennymi prezentami - każdy widz na koncercie otrzymał kupon na zakup towarów w Saks. Koncert wsparł także firma jubilerska Devji Aurum, która szczyci się najwyższymi standardami jakości i kunsztu w procesie przekształcania szkiców projektowych w wyjątkową biżuterię. Przez cały wieczór profesjonalne modele skalały wokół hali, pokazując publiczności najlepszą biżuterię ze zbiorów Devji Aurum, a najbardziej udana publiczność obecna w hali otrzymała cenną nagrodę, która została rozlosowana podczas loterii.

Świętowanie Bożego Narodzenia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich nie zakończyło się na tym. W Wigilię Bożego Narodzenia, 6 stycznia 2011 r., A właściwie w prawosławne Święta Bożego Narodzenia, 7 stycznia, odbyły się jeszcze dwa koncerty. Tym razem mega-gwiazdy rosyjskiego popu wystąpiły przed wdzięczną publicznością. I to nie jest przesada. W najbardziej luksusowym hotelu na wybrzeżu Jumeirah - Burj Al Arab, w specjalnym miejscu w namiocie Marina Garden, miały miejsce występy Philipa Kirkorova i Anity Tsoi.

I znowu, przed rozpoczęciem występów gwiazd moskiewskich, publiczność została rozgrzana przez skrzypków z trio Palladium. Stopień dobrego nastroju stopniowo wzrastał. Musimy złożyć hołd, muzycy z „Palladium” doskonale poradzili sobie z tym zadaniem. W hali poczułem prawdziwe wakacje. Potem Anita Tsoi wstała na scenę, występując po raz pierwszy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich z czarującym programem „East”. Po wykwintnej kolacji przygotowanej przez najlepszych szefów kuchni w hotelu Burj Al Arab program wieczoru uzupełnił niezrównany król rosyjskiej muzyki pop, Philip Kirkorov, z jego show „Just Give” w Rosji nr 1. Oprócz grania swoich ukochanych hitów, Philip zabłysnął dowcipem, dużo żartował i z powodzeniem, podziwiając jego pracę, która już go uwielbiała, bez względu na wszystkoDetaliści.

Podobnie jak na koncercie Grigory Leps, młoda piosenkarka Natalya Bardo ponownie pojawiła się w części tanecznej tych świątecznych wieczorów i zakończyła obchody „Chill Out Project” rytmiczną muzyką, która również wymagała tańca.

Platynowym sponsorem Wigilii w Dubaju był Boucheron Jewelry House, lider w świecie biżuterii cennej, której wiernymi fanami są i są legendarne gwiazdy filmowe. Ghambarinia Group of Companies, największy na świecie nabywca antycznych dywanów perskich, został złotym sponsorem oszałamiającego show. Obie noce w Boucheron House nigdy nie przestały zadziwiać wyrafinowanych gości VIP swoimi arcydziełami biżuterii.

Najpierw zaprezentowano publiczności wideo przedstawiające historię firmy, później odbyły się dwa pokazy mody z udziałem sześciu profesjonalnych top modelek, które pokazały publiczności biżuterię z najlepszych kolekcji House. Wszyscy obecni docenili muzykę towarzyszącą pokazom, a także piękne suknie wieczorowe modelek, ich profesjonalne fryzury i makijaż.

Stojak Domu Boucheron, który znajdował się przy głównym wejściu do sali bankietowej, przyciągnął większą uwagę i dał gościom wyjątkową okazję do zapoznania się z najbardziej wykwintną biżuterią ze złota z diamentami i kamieniami szlachetnymi. Kolejną atrakcją tych świątecznych koncertów była specjalnie zainstalowana ściana z logo Boucheron House (Branding Wall), na której wszyscy mogli zrobić niezapomniane zdjęcia z świątecznego wieczoru w Dubaju, w otoczeniu bliskich i ukochanych osób.

Grupa firm Ghambarinia, która w ciągu ostatnich kilku lat sponsorowała organizatorów koncertów rosyjskich gwiazd popu w Dubaju, zorganizowała ekskluzywną loterię świąteczną z możliwością wygrania prawdziwego perskiego ręcznie robionego dywanu. Ci, którzy nie dostali tak królewskiego prezentu na Boże Narodzenie, mogli podziwiać arcydzieła mistrzów dywanów podczas wystawy dywanów perskich, urządzonej w sali bankietowej, gdzie odbywały się oba koncerty.

Ktoś powie teraz, że Boże Narodzenie jest daleko w tyle i wkrótce nadejdzie lato. Twoja prawda Ale wciąż odczuwa się piękne i dobre wakacje. Jak zawsze w tak rzadkich przypadkach, gdy gwiazdy świecą naprawdę i dają swoje jasne światło wszystkim. Bez pozostałości i bez wyjątków. Aż do nowych spotkań i nowych gwiazd. Pozostaje ustalić, kiedy ...

Obejrzyj wideo: Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA Explicit (Luty 2020).