W ZEA pojawią się nowe odmiany daty w czekoladzie

Dubajska firma cukiernicza Notions Group zachwyciła fanów swoich słodkich produktów informacją o pojawieniu się nowych odmian swoich charakterystycznych słodyczy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i regionie - daty Chocodate w nadzieniu z ciemnej i białej czekolady z orzechami migdałowymi w środku, zamiast pestek. Ulubiona uczta na Bliskim Wschodzie - daty w czekoladzie - będzie dostępna w nowym opakowaniu o zaktualizowanym kolorowym designie.

Prezentacja nowych produktów firmy odbyła się w The Address Down Town Dubai. Uczestniczyli w nim przedstawiciele firm hurtowych i detalicznych, dystrybutorzy, specjaliści branży czekoladowej. Nowe rodzaje pysznych przysmaków chocodate zostały również zaprezentowane na konferencji Gulfood Conference 2011, która odbyła się w Dubaju od 27 lutego do 1 marca.

Dodajemy, że Notions Group jest pierwszą firmą w regionie, która zapewnia swoim klientom możliwość zakupu słodyczy Chocodate bezpośrednio z fabryki słodyczy za pośrednictwem sklepu internetowego. Dostawa jest na cały świat.

Obejrzyj wideo: Обзор Экофеста SkyWay 2019 (Wrzesień 2019).