Operator hotelu Ayla Hotels & Resorts otworzy trzy nowe hotele w Al Ain

Operator hotelu Ayla Hotels & Resorts Management Company, część dużej firmy inwestycyjnej Nael & Bin Harmal Investment, potwierdził informację o otwarciu trzech nowych hoteli w Al Ain.

Zostanie otwarty pierwszy z trzech hoteli Ayla Hotel „luksusowy”, który ma 153 pokoje standardowe i pokoje typu superior, które będą wynajmowane po przystępnych cenach. „Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z możliwości otwarcia nowego hotelu w Al Ain” - powiedział Mohamed Sussan, dyrektor generalny Ayla Hotels & Resort Management Company. „Ten hotel nie tylko zwiększy wybór zakwaterowania hotelowego dla turystów podróżujących w interesach lub w interesach Al Ain, ale stworzy także zdrową konkurencję na tym rynku ”.

Dla wygody gości i gości hotelowych zapewnia wiele udogodnień, w tym: całodobową restaurację i kawiarnię, która serwuje różnorodne dania kuchni międzynarodowej, lekkie przekąski i napoje, dużą salę bankietową, która może pomieścić do 700 osób, a także dobrze wyposażoną siłownię z usługami autokarowymi i fizjoterapeuci, kryty basen na dachu i kryty parking. Więcej informacji o pozostałych dwóch hotelach zostanie wkrótce ogłoszonych przez Ayla Hotels & Resorts.

Obejrzyj wideo: Ayla Hotels (Wrzesień 2019).