Operator hotelu Jumeirah Group otrzymuje prawa do zarządzania dla nowego hotelu w Dubaju

Największy operator hotelu w Dubaju, Jumeirah Group, uzyskał zgodę Zabeel Properties na zarządzanie nowym pięciogwiazdkowym hotelem Jumeirah Zabeel Saray, położonym na sztucznej wyspie Palm Jumeirah (Palm Jumeirah). Pięciogwiazdkowy hotel Jumeirah Zabeel Saray oferuje 405 pokoi typu standard i deluxe. Wystrój hotelu został urządzony w stylu epoki osmańskiej, pokoje i korytarze ozdobione są ręcznie robionymi freskami, tureckimi obrazami i malowidłami ściennymi, przypominającymi wielkość i wielkość tego okresu historii. W centrum Jumeirah Zabeel Saray na powierzchni 8 tys. M2 znajduje się spa Talise Ottoman, które ma 42 indywidualne gabinety zabiegowe, kryty basen i trzy łaźnie tureckie. W hotelu znajduje się także Mehteran Theatre & Event Center, w którym odbywać się będą przedstawienia i koncerty.

Ponadto hotel posiada 38 luksusowych willi na wybrzeżu i wokół basenu, 10 autentycznych restauracji, barów, klubu nocnego, charakterystyczne butiki, zielone ogrody, korty tenisowe i centrum fitness.

Jumeirah Zabeel Saray to pierwszy hotel z Zabeel Properties w Dubaju. Otworzył drzwi dla pierwszych gości 4 stycznia 2011 r.

Obejrzyj wideo: Mandarin Oriental Jumeira Dubai (Wrzesień 2019).