Szwajcarska firma Kuoni nabyła dwóch głównych touroperatorów z ZEA

Kuoni Group, duża szwajcarska grupa turystyczna, potwierdziła zakup dwóch emirackich touroperatorów - Gulf Dunes LLC i Reem Tours & Travel LLC. Przejęcie Gulf Dunes, jednego z wiodących regionalnych touroperatorów w dziedzinie turystyki MICE, oraz Reem Tours and Travel, firmy posiadającej bardzo dużą bazę klientów w Ameryce Południowej, oznacza dalszy aktywny rozwój obecności Grupy Kuoni w regionie Zatoki Perskiej.

Należy zauważyć, że Kuoni Group nabywa Gulf Dunes i Reem Tours we współpracy z lokalnym partnerem. Gulf Dunes została założona w Dubaju w 1995 r., Reem Tours w 2003 r. Z biegiem lat obie firmy ewoluowały od małych biur podróży do dużych i odnoszących sukcesy biur podróży. Wszyscy obecni pracownicy Gulf Dunes i Reem Tours & Travel będą kontynuować pracę jak poprzednio, bez żadnych zmian. Dotyczy to również oddziałów i oddziałów obu firm.

Przypomnijmy, że Kuoni Group stała się „domem” dla Desert Adventures Tourism, która jest wiodącą firmą organizującą imprezy plenerowe w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2008 roku