Dubajski Komitet Dróg i Transportu opracował nowość dla turystów

Dubajski Komitet Dróg i Transportu (RTA) zaoferuje turystom przybywającym do emiratu nowość - pakiet podróżny Terhaal, który ma motywować odwiedzających i wczasowiczów do coraz częstszego korzystania z transportu publicznego. „Naszym głównym zadaniem jest natychmiastowe dostarczenie gościom emiratu najbardziej kompletnych informacji na temat transportu publicznego w Dubaju, w tym metra, autobusów lądowych i wodnych”, powiedział Peyman Younis Parham, dyrektor ds. Marketingu i komunikacji korporacyjnej w RTA.

Pakiet podróżny Terhaal składa się z: dwóch kart Nol do transportu publicznego o wartości 14 dirhamów każda (3,81 USD) każda, broszur z pełną informacją o transporcie publicznym w Dubaju, mapami miasta, informacjami o atrakcjach i dojazdem korzystanie z transportu publicznego i numerów alarmowych, policji, ambasad i karetek pogotowia. Ponadto pakiet obejmuje różnorodne oferty zniżek na wycieczki po Dubaju.

Pakiet Terhaal będzie dystrybuowany we wszystkich biurach DNATA, sklepach wolnocłowych na międzynarodowym lotnisku w Dubaju - Dubai Duty Free, w hotelach i centrach handlowych zlokalizowanych w pobliżu lotniska, a także w samolotach Emirates. W zależności od popularności Terhaal wśród turystów, RTA planuje dystrybuować go za granicę.