Pójdziesz na piłkę?

ŻADNA JEDNA SUKIENKA NIE BĘDZIE DOZWOLONA NA BUTY LUB TORBĘ, ABY ZROZUMIEĆ SWOJE PIĘKNE. WYMAGANIA SZCZEGÓLNE DOTYCZĄ BUTÓW WYDAJNYCH.

Po pierwsze, powinien różnić się od codziennego życia zarówno stylem, jak i wysokością pięty, która powinna dążyć do maksymalnych wysokości. Po drugie, powinna być jasna i wyrazista, a jeśli nie pasuje do sukienki, to przynajmniej ten sam lub przybliżony odcień, co towarzyszące jej sprzęgło. Po trzecie, duże i błyszczące elementy - złote i srebrne klamry, cyrkonie i sztuczne perły, kokardki lub satynowe wstążki, zwłaszcza gdy do sukienki nie dołączono dodatkowej biżuterii i jest ona sama w sobie dzięki doskonałemu krojowi i drogiemu materiałowi. Czwarty to wygoda! W końcu musisz tańczyć całą noc, a potem jeszcze raz, a trzeci, a najprawdopodobniej czwarty i piąty ... Jest jednak również jeden sekret - możesz wybrać parę miękkich butów baletowych pasujących do szpilek, aby później można było odpocząć nogi, nadal dobrze się bawią i tańczą ...

Teraz o torebce! W nowoczesnym znaczeniu miniaturowe sprzęgła stają się torebką na wieczorne wyjścia, które ze względu na swoje wymiary są zbliżone do złożonej z czterech chusteczek na cztery. Dla tych, którzy nie pamiętają już, jak wygląda to niezbędne akcesorium i używają ręczników papierowych, wyjaśniamy - trochę więcej niż iPhone. Idealnie, tylko małe pudrowe puder, telefon komórkowy i szminka powinny zmieścić się w sprzęgle. To wszystko. W środku nie ma nic zbędnego, wszystko, co najważniejsze, powinno znajdować się na zewnątrz - zapięcie, wygląd i kształt mają ogromne znaczenie. Twarde sprzęgło jest lepsze niż miękka wersja miniaturowej torebki. Drogie materiały - aksamit i jedwab, satyna i najlepsza skóra - na korzyść! Jeśli chodzi o błyszczące i rzucające się w oczy elementy dekoracyjne - zdecyduj sam, ponieważ odpowiednio dobrane sprzęgło może ci dobrze służyć w różnych sytuacjach, które czekają na ciebie w nowym roku.