Mężczyzna jest deportowany z Dubaju za fałszywy bilet na siłownię

W Dubaju cudzoziemiec został uznany za winnego sfałszowania karty członkowskiej w prywatnym klubie zdrowia dla swojej dziewczyny. Zostanie deportowany z kraju.

Sąd pierwszej instancji w Dubaju uznał winnego oszustwa dla 33-letniego doradcy prawnego brytyjskiego pochodzenia. Oskarża go o sfałszowanie karty członkowskiej w jednym z klubów zdrowia emiratu, którą przekazał swojej dziewczynie. Mężczyzna został skazany na zawieszenie na okres trzech miesięcy. Odroczenie wykonania kary więzienia będzie ważne przez trzy lata. Oskarżony zostanie również deportowany z kraju.

Incydent został zarejestrowany 30 czerwca 2016 r. Według oskarżenia Brytyjczycy umieścili zdjęcie swojej dziewczyny na sfałszowanej karcie w taki sposób, aby wyglądało jak prawdziwa przepustka. W rezultacie strażnik klubowy zatrzymał kobietę i zwrócił się do głowy. Zatrzymany przyznał, że otrzymała kartę od oskarżonego. On z kolei twierdził, że zapłacił za jego wykaz i wręczył kartę swojej dziewczynie jako pamiątkę, ale nie do użytku.

Wydział dowodów karnych potwierdził, że karta jest fałszywa.

Na postanowienie sądu zostało już wniesione odwołanie.

Obejrzyj wideo: Katarzyna Groniec - Wyrzucić mężczyzn (Luty 2020).