Chłopcy i dziewczęta, a także ich rodzice!

Alena Balina,
Przewodnik wiodący Emirate Al Fanar Tourism & Cargo

JESIEŃ ŚLUSZENIE, PIERWSZE ZAMRAŻENIA, DEPRESOWANE DESZCZY - TO NIC W ZEA. W związku z tym, W KRAJU Delikatnego Morza, MIĘKKIEGO PIASKU I LATU CIEPŁEGO SŁOŃCA GOŚCIE Z RÓŻNYCH KRAJÓW LUBI PTAKI NA POŁUDNIE. I NAWET TEGO, KTÓRZY ODWIEDZA KRAJ NIE PIERWSZY CZAS, ODKRYJĄ CO NOWEGO, ZOBACZ NIESPODZIEWANE, PAMIĘTAJ NIEZAPOMNIANY.

Rozciągnięty poniżej, w dłoni

Miasto z lotu ptaka ... nie, z helikoptera czy nawet lotu samolotem? Dubajski wieżowiec Burj Khalifa nawet nie obchodził rocznicy od otwarcia, więc zainteresowanie odwiedzających nim nie maleje. Przy dobrej pogodzie z wysokości 650 metrów ze wszystkich czterech stron rozciąga się wspaniały widok na krajobraz miejski. Szybka winda dostarcza grupę obserwatorów do punktu kontrolnego w ciągu jednej minuty, nawet uszy nie mają czasu na leżenie!

Panoramiczne okna pozwalają uchwycić zarówno odległe obszary, jak i otaczające je obszary u podnóża wieży. Taras widokowy jest wyposażony w „armaty obserwacyjne”, które przybliżają obiekt i wysyłają go w podróż w czasie: zdjęcie pokazuje miejsce, w którym na ekranie pojawia się wybrany budynek wykonany w latach 70. ubiegłego wieku. Wraz z nadejściem zmierzchu można docenić piękno „tańczących” fontann z dużej wysokości, ponieważ pod fontanną o długości 275 m nie można całkowicie spojrzeć. To prawda, że ​​powyżej nie słychać żadnej muzyki - okna są hermetycznie zamknięte. Każda melodia jest nową, wymyśloną kompozycją strumieni wody, ale przerwa między wtrąceniami muzycznymi wynosi pół godziny. Aby oczekiwanie nie było bolesne, chciałbym zaproponować opcje romantycznej kolacji w jednej z ośmiu restauracji w hotelu Armani, znajdujących się w trzewiach gigantycznej struktury: Lounge - kuchnia międzynarodowa i Hashi - japońska kuchnia, obie restauracje z widokiem na fontanny.

Spryskaj ... nie szampana

Jest coś, co może zastąpić bezczynność leżącą na plaży pod szumem przybrzeżnych fal. Parki wodne w kraju „rosną” jak grzyby po deszczu. Zanim wczasowicze zdążyli przyzwyczaić się do niedawno otwartego parku wodnego Aquaventure, który znajdował się na terenie hotelu Atlantis The Palm, nie wszyscy nadal zdecydowali się na szybkie zejście z atrakcji, stylizowanej na wieloetapowy budynek religijny „Ziggurat”, a wielu z delfinami w wodzie morskiej do tej pory nie miał czasu na pływanie, a tematyczny park wodny Ice Land otworzył się już w emiracie Ras Al Khaimah. Na rozległym terytorium o powierzchni 110 tys. M² znajdowały się największe sztuczne wodospady na świecie, basen do tańca, basen do nurkowania z maską, jaskinie dla dzieci. W sumie z gór lodowych i wież wyłaniają się 24 zjeżdżalnie i wieże o wysokości 33,5 m. Miękkie boisko do piłki nożnej Penguin Island znajduje się w płytkiej wodzie. Gracze na boisku okresowo padają pod sztucznym deszczem.

Dobry stary park wodny Dreamland w pobliżu rezerwatu różowych flamingów w zielonym parku Umm Al Quwain został przebudowany i odnowiony. Wild Wadi, ulubiony park wodny w Dubaju, dodał kilka nowych atrakcji do i tak już pełnej atrakcji okolicy.

Co za koń, co za koń - gorący niż ogień!

Wraz z otwarciem nowego sezonu turystycznego Al Saheel odnawia swoje występy i pokazy w Dubai Polo Club. Pod kopułą gigantycznego namiotu powstaje stara bajka w nowy sposób, tysiąc jeden jeden ... koń, liczne historie z udziałem koni różnych ras, jeźdźców, artystów, tancerzy z różnych krajów. W morzu muzyki i lekkich, wdzięcznych zwierząt oraz profesjonalnych dżokejów i artystów demonstrują swoje talenty. Zabawny kucyk zachowuje się jak wyszkolony pies iz przyjemnością pozwala głaskać się po plecach i klepać kufel małego widza w pierwszym rzędzie. Wieczorny występ sugeruje wspaniały koniec dnia dla dorosłych i dzieci.

Kryształowe powietrze, boogie płatki śniegu

Ktoś nie jest przyzwyczajony do tak radykalnej zmiany temperatury, a dusza prosi o iskrzący śnieg i rześki mróz. Ale w słonecznym i ciepłym Dubaju możesz z łatwością zorganizować prawdziwy zimowy dzień ze wszystkimi potrzebnymi atrybutami. Zacznij od lodowisk. Mimo to nie jest tak ekstremalny, nie wymaga wielu urządzeń i specjalnego treningu sportowego. Wybór należy do Ciebie: Al Naser Leisureland Sports and Entertainment Complex, lodowisko Galleria Hyatt Regency lub arena sportowa w Dubai Mall.

Rozpoczęliśmy, możemy przejść do „ciężkiej artylerii” - to zimowy kurort Sky Dubai. Tutaj masz śnieżne miasteczko dla dzieci ze zjeżdżalniami, choinkami, saniami, włókami, lodem, nadmuchiwanymi kamerami i lodowym labiryntem bajecznego smoka. I trzypoziomowy stok narciarski dla narciarzy i snowboardzistów o różnym stopniu treningu. Kolejka linowa z łatwością dostanie się na szczyt 300-metrowego stoku. I kawiarnia z gorącą czekoladą, słodyczami, herbatą i przekąskami dla podróżników zamrożonych na śniegu.

Jest zimno Jeszcze zimniej. Jeśli trafiłeś do sieci kawiarni Ice Lounge Chill Out at Times Square Centre. Meble i wszystkie meble w kawiarni wykonane są z krystalicznie czystego lodu, lodowego żyrandola o wysokości sześciu stóp, lodowych zasłon i lodowego portretu władcy Dubaju, szejka Mohammeda bin Rashida Al Maktouma, mieniącego się różnymi kolorami - specjalna duma instytucji. Mrożonych gości ogrzewa ciepłe ubrania oferowane przy wejściu, ciepłe powitanie i gorący grill.

Linie Emirates są gotowe na przyjęcie gości i czekają na nich.

Obejrzyj wideo: Dokuczali jej w szkole bo była biedna. .REŻYSER ŻYCIA (Styczeń 2020).