Śnienie nie jest złe

Psychologowie twierdzą, że życie nieustannie daje nam wskazówki, jednak wielu z nas ich nie widzi, nie słyszy lub nie zauważa. Wciąż eksperci są pewni, że pozytywne myśli i marzenia się spełniają. Wierzcie lub nie, marzenie naszej bohaterki spełniło się nagle i nie tylko dziewczyna Violetta Grigoryeva, ale także ci, którzy chętnie odwiedzają jej nowy salon kosmetyczny Violetta, położony w okolicy Jumeirah Lake Towers, doświadczają radości z tego.

Violetta, kiedy zdecydowałeś się otworzyć własny salon kosmetyczny?

Wszystko zaczęło się od tego, że mój przyjaciel i ja pracowaliśmy w jednym z salonów kosmetycznych w Dubaju. Jestem fryzjerem i stylistą, mój przyjaciel jest specjalistą do manicure i profesjonalnym masażystą. Kiedyś szliśmy po pracy i rozmawialiśmy, a ja nagle powiedziałem: „Śnijmy, że mam własny salon!”. Mówi się, że mi się sprzeciwiła, że ​​marzenie, gdy nie ma pieniędzy, jest tak nieciekawe. I mówię: „Chodź, marzenie nie jest szkodliwe. Nie musisz za to płacić”. Ogólnie śniło mi się, że mój mąż we mnie wierzy. Przygotowałem biznesplan, a on zainwestował pieniądze w to przedsięwzięcie. I tak siedzimy i rozmawiamy w salonie Violetta, który w sierpniu skończył roczek. Okazuje się, że śnienie wcale nie jest szkodliwe?

Okazuje się, że tak. Violetta, co odróżnia Twój salon od innych centrów i salonów kosmetycznych w Dubaju?

Myślę, że profesjonalizm. Na przykład studiowałem w Europie, wszystkie dziewczęta, które ze mną pracują, mają również wiele dyplomów potwierdzających ich specjalizację. Do tej pory w moim salonie pracują tylko cztery osoby, ale każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie. To jest ważne Dziś bardzo trudno jest znaleźć prawdziwych specjalistów, ale nie chcę, żeby ktokolwiek przyszedł i szkolił moich klientów. Potrzebuję gotowych specjalistów. Dlatego chociaż jesteśmy nieliczni, ale „jesteśmy w kamizelkach”.

Z jakimi materiałami wolisz pracować, ponieważ wiadomo, że wielu klientów chodzi do określonego salonu kosmetycznego po swoją zwykłą markę farb do włosów lub lakierów do paznokci?

Kupuję najlepsze i najnowocześniejsze produkty do mojego salonu. Jeśli mówimy o farbowaniu włosów i produktach do pielęgnacji włosów, to jest to Schwartzkopf, Wella, Matrix. Jest drogi, ale efekt zastosowania tych kosmetyków mówi sam za siebie.

Jaki jest zakres podstawowych usług w Violetta Beauty Salon?

Oferujemy takie same usługi jak wiele innych salonów kosmetycznych - fryzury, stylizacja, farbowanie włosów, pielęgnacja dłoni i stóp, przedłużanie i stylizacja paznokci, usługi kosmetologiczne, woskowanie, masaże. Z kilkoma wyjątkami, w naszym salonie istnieje wysoki poziom profesjonalny dla każdego specjalisty, a jednocześnie staramy się, aby ceny wszystkich naszych usług były przystępne, ponieważ są czasy kryzysu, a my wciąż jesteśmy młodym salonem.

Co jeszcze przyciąga klientów? Na przykład stawiamy sobie za cel nie zepsuć włosów, ale je leczyć. Dlatego oferujemy różne programy rehabilitacji i przywracania włosów za pomocą specjalnych narzędzi i profesjonalnego sprzętu, które kupiłem i które nie są w każdym salonie. Nawiasem mówiąc, nie robimy przedłużania włosów. Pracując jako mistrz przez ponad siedem lat, widziałem wiele przypadków, kiedy kobiety najpierw zapuszczają włosy, a potem płaczą.

Kolejnym ważnym punktem są nasze usługi kosmetyczne oraz pielęgnacja twarzy i ciała, w których stosujemy praktykę akupresury, która poprawia krążenie krwi i ogólną kondycję ciała. Posiadamy profesjonalną masażystkę z dyplomem medycznym, a także specjalistę w zakresie manicure i przedłużania paznokci.

Mina jest kosmetyczką, specjalistką od usuwania włosów i masażystą, Asel jest mistrzem w sztuce i przedłużaniu paznokci, co oznacza, że ​​ich dłonie, wraz z profesjonalnymi produktami do pielęgnacji twarzy i ciała, mogą robić prawdziwe cuda. Ponieważ nie mamy wielu pracowników, Mina pomaga mi również w farbowaniu włosów i innych manipulacjach fryzjerskich. Jestem jedynym, który posiada tylko jedną specjalizację, wszystkie inne dziewczyny wiedzą wszystko. Jestem fryzjerem-stylistą, cóż, i nadal jestem dobrym liderem, jak się okazało (śmiech).

Jak udaje ci się być na bieżąco z najnowszymi trendami mody lub nowymi produktami wytwarzanymi przez korporacje kosmetyczne?

Ciągle się uczymy. Kupując kolejną partię produktów do salonu, niezależnie od tego, czy są to farby do włosów, czy lakiery do paznokci, przechodzimy obowiązkowe szkolenia, podczas których poznajemy wszystkie funkcje nowych produktów. Ciągle patrzę na wyspecjalizowane strony w Internecie, aby zapoznać się z trendami w świecie modnych fryzur lub fryzur. Salon kosmetyczny nazywa się tak, ponieważ ludzie przychodzą do nas, aby zmienić coś w swoim wyglądzie na lepsze, a naszym zadaniem jest pomóc im w tym. Aby to zrobić, sami musimy wyglądać idealnie, aby klient mógł zrozumieć od progu - tam, gdzie poważnie podchodzi do biznesu. Mamy już wiele dyplomów potwierdzających nasz poziom zawodowy. Wkrótce powiesimy je na ścianie, aby każdy mógł zobaczyć nasze osiągnięcia.

Czy podoba Ci się lokalizacja swojego salonu? Czy to obiecujący obszar?

Tak, naprawdę mi się podoba. Lubię techniki Feng Shui, więc bardzo odpowiedzialnie podszedłem do wyboru lokalizacji przyszłego salonu. I wieża Indigo w obszarze JLT, czwarte piętro, a nawet widok z okien - to nie jest przypadkowy wybór. Pomimo tego, że obszar JLT jest uważany za nowy budynek, już o nas wiedzą, więc istnieje już stała klientela. Specjalnie na gorące lato w Dubaju, aby przyciągnąć nowych klientów, opracowaliśmy ciekawe pakiety ofert i rabatów, a także bony upominkowe i profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała dla tych klientów, którzy wydają określoną kwotę na nasze usługi. Chodź! Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą dobrze wyglądać. Jest to możliwe u nas, ponieważ w Violetta Beauty Salon wiemy na pewno, że marzenia się spełniają. PR

Salon piękności Violetta: Jumeirah Lake Towers Area, Indigo Tower Building, 4th Floor, Office 404

Nagrywanie przez telefony: 04 432 7935/04 432 7936