Najlepsze miejsce na rodzinne wakacje!


Czy marzysz o pójściu z rodziną do miejsca, gdzie możesz się dobrze bawić? Następnie wskocz do samochodu i kieruj się na emirat Ras Al Khaimah na Emirates Road. Następnie przy zjeździe nr 103 skręć w kierunku UmmAl-Kuwain. Znajdziesz tam niesamowitą krainę radości i zabawy o powierzchni 250 000 metrów kwadratowych. metrów - jeden z największych parków wodnych w regionie Dreamland. Zaoferuje Ci wyjątkową rozrywkę dla całej rodziny.
Pustynna oaza z palmami i zielonymi trawnikami - Dreamland Waterpark ma piękny krajobraz z kącikami dzikiej przyrody. Jest tak duży, że może przyjmować i zachwycać do 7 tysięcy odwiedzających dziennie. Wśród niesamowitych atrakcji i oszałamiających zjeżdżalni, które zwiększają poziom adrenaliny we krwi, są stoki wodne, obszar gokartów, ogromny basen z falami, 40-metrowy tunel, sztuczne bystrza do raftingu, wyspa Hippo, zjeżdżalnie „Dancing Dragons” i „Kamikaze” .

Między innymi jest amfiteatr i menażeria. Różnorodne zajęcia na świeżym powietrzu niewątpliwie pobudzą apetyt. Głodny? Udaj się do jednej z restauracji w parku - azjatyckiej, kontynentalnej, indyjskiej lub arabskiej, lub po prostu przekąsić coś w jednej z restauracji.

Jeśli chcesz zapalić fajkę wodną („shisha”) lub wypróbować oryginalny koktajl, powinieneś zajrzeć do jednego z największych barów przy basenie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jeśli nie masz nic przeciwko nocowaniu w parku, zwróć uwagę na usługę „Camping by the Water” , który jest jedyny w swoim rodzaju w Emiratach. Od czasu do czasu Dreamland Waterpark organizuje specjalne imprezy lub przedstawia wyjątkowe oferty, które mogą zaskoczyć gości. Zarząd parku opracował specjalne pakiety ofert dla zorganizowanych grup wczasowiczów, które zadowolą osoby o różnym poziomie budżetu. Tak, kolejny ważny szczegół, specjalny dział gastronomiczny pomoże ci w organizacji wesel, bankietów lub prezentacji.

Wracając do domu, nie zapomnij iść do sklepu z pamiątkami i koniecznie kup sobie coś na pamiątkę. W końcu dzień spędzony w Dreamland na pewno będziesz chciał pamiętać.

Obejrzyj wideo: NAJLEPSZE MIEJSCA NA WAKACJE ZA 100 ZŁOTYCH DZIENNIE (Luty 2020).