Big Bus Tours i lotnisko w Dubaju oferują nowe usługi tranzytowe

Firma Big Bus Tours, znana na całym świecie z fascynujących wycieczek po mieście autobusami piętrowymi, oraz Międzynarodowe Lotnisko w Dubaju połączyły siły i stworzyły nową usługę zaprojektowaną specjalnie dla pasażerów tranzytowych na lotniskach.

W ciągu ostatnich kilku lat zaobserwowano znaczny wzrost ruchu pasażerskiego na międzynarodowym lotnisku w Dubaju, ze względu na niesamowity wzrost liczby pasażerów tranzytowych. Niestety pasażerowie tranzytu, którzy czekają na następny lot przez kilka godzin, nie mogą zobaczyć miasta z powodu braku możliwości wyjścia poza lotnisko. Jednak od czerwca tego roku Big Bus Tours poprawi to pominięcie dzięki nowej wycieczce po Dubaju, przygotowanej specjalnie dla pasażerów tranzytowych. Autobus turystyczny odbierze tych, którzy chcą bezpośrednio z lotniska, i dostarczy je tam po zakończeniu wycieczki.

Trasa została zaprojektowana w taki sposób, aby pokazać „najlepszym turystom” najlepszych w Dubaju, aby później chcieli ponownie wrócić do ZEA, zbadać ich bardziej szczegółowo i spędzić tutaj wakacje.

Wszyscy pasażerowie tranzytowi z wystarczającą ilością czasu zostaną wpuszczeni przez urzędników imigracyjnych poza lotnisko, aby wziąć udział w dwugodzinnej wycieczce po słynnych otwartych bunkrach Big Bus Tours.

Obejrzyj wideo: PARIS - BIG BUS TOUR 2019 4K (Kwiecień 2020).