Fratelli Rossetti: Butik z butami znów działa

Słynna włoska marka Fratelli Rossetti, specjalizująca się w produkcji obuwia i torebek, świętowała otwarcie odrestaurowanego sklepu zlokalizowanego w najlepszej części centrum handlowego Dubai BurJuman. Właściciel firmy, Diego Rosetti, poleciał na otwarcie butiku, w którym uczestniczył Inji Chalhoub, prezes i dyrektor zarządzający grupy handlowej Etoile, wraz ze swoją małżonką Patrickiem Chalhoub, dyrektorem zarządzającym i wiceprezesem Grupy Chalhoub.

Zaproszeni z okazji długo oczekiwanej imprezy goście zapoznali się z kolekcją męskich i damskich butów i torebek Fratelli Rossetti. Projekt zaktualizowanego sklepu Fratelli Rossetti należy do ręki architekta Antonio Brizzy, któremu udało się stworzyć odpowiednią atmosferę, w której odwiedzający mogą spokojnie i relaksująco odkrywać świat butów Fratelli Rossetti.

Buty i akcesoria tej światowej sławy włoskiej marki są niezwykle popularne wśród gwiazd Hollywood. Jest uwielbiany przez tak znanych aktorów, jak Tom Cruise, Jack Nicholson, Sylvester Stallone, Loreen Bacall, a także zwycięzca wyścigów Formuły 1 - Michael Schumacher.