Nimue - nowe słowo w pielęgnacji skóry

Karina Frank, dyrektor Nimue Skin Technology International i Rene Hug, wykwalifikowana ekspertka od urody, przeprowadzili w kwietniu tego roku serię kursów mistrzowskich dla specjalistów w klinikach medycyny estetycznej i salonach kosmetycznych. W jaki sposób produkty do pielęgnacji skóry Nimue różnią się jakościowo od wielu innych produktów na rynku i dlaczego tak ważne jest, aby rozpocząć leczenie twarzy w bardzo młodym wieku, Karina i Rene wyraźnie powiedziały czytelnikom naszego magazynu.

Karina Frank:„Produkty Nimue są dobrze znane i cieszą się dużym zainteresowaniem w Rosji. Cieszymy się, że rynek ten rośnie prawie codziennie. Stworzony nieco ponad 14 lat temu przez Aubrey Parsons, jednego z pięciu wiodących naukowców w dziedzinie badań nad pielęgnacją skóry, Dziś Nimue oferuje dwa główne obszary wyjątkowych kosmetyków - do pielęgnacji domowej oraz dla profesjonalistów w salonach kosmetycznych i Spa, a także klinik medycyny estetycznej.

Wyjątkowość Nimue polega na tym, że po raz pierwszy zastosowaliśmy nowe standardy określania rodzaju skóry i świadomie odstąpiliśmy od ogólnie przyjętej klasyfikacji: skóra normalna, tłusta, sucha lub mieszana. W dzisiejszych czasach nie ma czegoś takiego jak normalna skóra. Po prostu nie ma takich ludzi. Spójrz na naszą ekologię, sposób w jaki żyjemy, jemy i odpoczywamy. Co zrobiliśmy Doszliśmy do wniosku, że jeśli dana osoba ma pigmentację, trądzik i inne problemy skórne, wówczas uszkodzenie nastąpiło z powodu czynników zewnętrznych - zanieczyszczenia środowiska, aw rezultacie całego ciała. Na tej podstawie stworzyliśmy własną klasyfikację rodzajów skóry i opracowaliśmy dla nich programy pielęgnacyjne.

W Nimue jako pierwsi powiedzieliśmy: „Nigdy nie używaj szorstkich peelingów do czyszczenia twarzy! Zamiast tego używaj enzymów owocowych”. Peeling ścierny głęboko uszkadza skórę.

Co najważniejsze, produkty Nimue są zaprojektowane tak, aby sprostać ekstremalnym warunkom pogodowym - zimnym lub upalnym, dlatego idealnie nadają się zarówno na północne, jak i południowe szerokości geograficzne. Wszystkie nasze produkty - od serum, kremów, peelingów, balsamów do ust i olejków do ciała, pozwalają nam nie tylko odnowić i odmłodzić skórę, ale także ją chronić. ”

Rene Hug: „Dzisiaj produkty Nimue można kupić tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych i klinikach i tylko po przeanalizowaniu stanu skóry i opracowaniu programu opracowanego dla Ciebie przez specjalistę dermatologa lub kosmetologa. Musisz zrozumieć, że duża liczba chirurgów plastycznych używa produktów Nimue, aby szybko odzyskać pacjentów po operacjach ponieważ Nimue został pierwotnie opracowany przez chirurga plastycznego, wszystkie produkty Nimue mają unikalne właściwości regeneracyjne, więc zacznij korzystać z naszych kosmetyków m zhno w każdym wieku, ale po konsultacji ze specjalistą.

Mamy trzy kompleksy pielęgnacyjne: podstawowy, aktywny i regeneracyjny, z których każdy zawiera cztery środki. To, czego potrzebujesz, jest dla Ciebie - lekarz ci ​​powie.

Wiele osób nie wie, że każdego dnia za pomocą kosmetyków sprawiają, że ich skóra jest „leniwa”. Przestaje zatrzymywać wilgoć, produkuje własne oleje, kolagen i elastyny. Ultranowoczesne produkty Nimue, których nie można przypisać prostym kosmetykom, sprawiają, że skóra jest zdrowa i piękna, dając jej możliwość niezależnej pracy ”.