Andrew Martin: Od The Beatles do Gagarina

Ta angielska firma rozpoczęła działalność w Richmond w 1978 roku, kiedy jej założyciele Martin Waller i Andrew Gillspey połączyli siły. W tym samym roku kolekcja ekskluzywnych tkanin została zaprezentowana w House of Cloths marki Andrew Martin. Teraz Andrew Martin jest liderem wśród najpotężniejszych firm w zakresie dostaw i produkcji tkanin, a także mebli, akcesoriów i wystroju wnętrz. Produkty firmy są reprezentowane w 50 krajach, w tym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich - w Międzynarodowym Centrum Finansowym DI FC Village w Dubaju.

Andrew Martin Stores to magazyn antyków, przedmiotów ze słynnych pchlich targów w Londynie, źródło inspiracji, fantazyjne posągi i wyposażenie domu zaprojektowane przez Martina Wallera. Wszyscy powinni na to spojrzeć. Są sofy z portretami legendarnego Liverpoolu czterech Beatlesów i skórzane krzesła ozdobione wizerunkiem angielskiej flagi. Fani stylu etnicznego będą zadowoleni z różnych przedmiotów sztuki dekoracyjnej zebranych ze wszystkich egzotycznych zakątków planety. Dla zwolenników stylu hi-tech Andrew Martin oferuje serię mebli wykonanych ze szkła i żelaza: stoły, półki, lampy (tekstylne abażury lamp spełniają wszystkie wymagania tego stylu). Po otwarciu butiku marki Andrew Martin w Rosji w 2007 roku Martin Waller postanowił przyjrzeć się sowieckiej pop-artie i zaczął zbierać ciekawe figurki wykonane w czasach świetności socjalizmu. Niedawno jego kolekcja została uzupełniona popiersiem pierwszego kosmonauty planety Jurija Gararina, aw salonie wystawowym w Moskwie znajdują się modele pierwszych statków kosmicznych wykonanych zarówno z drewna, jak i metalu, a także tkaniny z motywami ZSRR i wojska i wiele więcej.

Dziś Andrew Martin jest drugą co do wielkości prywatną firmą w Wielkiej Brytanii, sprzedającą meble i luksusowe tkaniny. Charakterystycznymi cechami kolekcji Andrew Martina są oryginalność, wdzięk i jasny etniczny akcent. Andrew Martin to nie tylko producent, to prawdziwy wyznacznik trendów w dziedzinie projektowania wnętrz. W każdym nowym sezonie Andrew Martin odzwierciedla „filozofię” współczesnych artystów, projektantów i nowych bohaterów kultury. Co roku we wrześniu Andrew Martin wprowadza na rynek nową kolekcję. I za każdym razem jest wydarzeniem w świecie projektowania wnętrz. W końcu każdy element z kolekcji Andrew Martina z łatwością mieści się w każdym wnętrzu, bez względu na to, jak początkowo może się wydawać ekstrawagancki.

Obejrzyj wideo: Rives: Reinventing the encyclopedia game (Styczeń 2020).