Zostań królową!

Na cichym i spokojnym brzegu Zatoki Perskiej w emiracie Umm al-Quwain znajduje się naprawdę „królewski salon piękności” lub, jeśli chcesz, pensjonat - IMAR Spa. Tutaj, w spokojnej i relaksującej atmosferze, nowoczesna kobieta może uzyskać najlepszą opiekę i szeroki zakres zabiegów w celu zachowania piękna i zdrowia.

Do dyspozycji gości są niesamowite programy relaksacyjne, regeneracyjne i oczyszczające ciało. Menu spa IMAR obejmuje zabiegi kosmetyczne oparte na produktach francuskich linii kosmetycznych Carita i Decleor, które przyczyniają się do odmłodzenia ciała i twarzy; duży wybór różnych masaży, w tym ajurwedyjskich; Najlepsze w marokańskich łaźniach ZEA, hydrokolonoterapii. IMAR Spa posiada luksusowy basen ze słoną wodą i siłownię. Tutaj możesz zatrzymać się w jednym z pokoi na noc lub przez cały weekend i zrobić sobie fryzurę w specjalistycznym salonie. Ale i to chyba nie jest najważniejsze.

Ważne jest, aby IMAR Spa stale doskonalił i poprawiał poziom swoich usług, wprowadzając najnowsze osiągnięcia w dziedzinie kosmetologii oraz pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Jednym z ostatnich przejęć Spa jest VelaShape: rewolucyjna technologia ELOS, która jest połączeniem bipolarnej energii o częstotliwości radiowej, energii w podczerwieni, ujemnego ciśnienia tętna i obciążenia mechanicznego tkanki.

Głównym celem VelaShape jest modelowanie sylwetki w obszarach problemowych i leczenie cellulitu. Zasada działania aparatu opiera się na udanej kombinacji podczerwieni i towarzyszącej mu energii o częstotliwości radiowej, która poprawia międzykomórkową dyfuzję tlenu poprzez dokładne rozgrzanie skóry. Odkurzacze i specjalnie zaprojektowane walce ugniatają i wygładzają skórę, aby zapewnić bezpieczne i wydajne rozprowadzanie energii. Ostatecznie metabolizm rezerw energetycznych (lipoliza) wzrasta, zwiększa się drenaż limfatyczny, a ilość i wielkość tłuszczu w leczonym obszarze maleje.

Zastosowanie technologii ELOS pozwala aktywnie wpływać na cellulit i komórki tłuszczowe. Próżnia poprawia krążenie krwi. Krew kierowana przede wszystkim przez promieniowanie podczerwone i prąd o wysokiej częstotliwości jest lepiej nasycona tlenem. Następnie fale radiowe działają już w najbardziej ogrzewanych obszarach. To z kolei aktywuje metaboliczny rozkład tłuszczu, co prowadzi do zmniejszenia objętości ciała, a także udaje się zmniejszyć guzowatość skóry, tak zwaną „skórkę pomarańczową”, a właściwie cellulit.

VelaShape to prosty, wygodny zabieg, który nie zajmuje dużo czasu, co odczuwają pacjenci jako delikatny, ciepły masaż. Rezultatem jest symulacja konturów ciała z powodu niechirurgicznego usuwania tłuszczu; eliminacja cellulitu; równomierne wyrównanie ulgi i lifting skóry.

Modelowanie sylwetki za pomocą aparatu VelaShape to stopniowy proces, podczas którego ciało stopniowo, krok po kroku, przyzwyczaja się do „nowych” konturów ciała. Jest to taka stopniowa korekta kształtu figury, która jest pewną gwarancją stabilności osiągniętego wyniku. VelaShape jest dziś unikalnym urządzeniem, które w przeciwieństwie do analogów gwarantuje całkowite bezpieczeństwo medyczne, a jednocześnie komfortowe odczucia podczas zabiegu. VelaShape jest zatwierdzony przez FDA (USA).

Chcesz mieć idealną figurę? Witamy w IMAR Spa!