Oferta specjalna: Zestawy od Elemis Luxury Pro-Collagen Duo

We wrześniu słynna marka kosmetyczna Elemis oferuje w obniżonej cenie (31%) zakup zestawu dwóch najlepiej sprzedających się produktów, z których każdy ma profesjonalne nagrody w dziedzinie walki z oznakami starzenia. Według Elemisa zestaw ten jest bardzo przydatny dla kobiet, które nigdy wcześniej nie używały kosmetyków przeciw starzeniu się skóry.

Zawarty w Pro-Collagen Marine Cream szósty rok z rzędu zajmuje pierwszą pozycję w rankingu najlepiej sprzedających się kremów Elemis na świecie. Sława tego lekkiego kremu nawilżającego rozprzestrzenia się szybko dzięki doskonałym efektom, jakie daje. Rewolucyjna formuła kremu zawiera ekstrakt z wodorostów Padina Pavonica, który wspomaga pozytywne procesy w skórze i zwiększa produkcję kolagenu. Zacznij dzień od Pro-Collagen Marine Cream. Krem-żel, wygładza zmarszczki i przywraca młodzieńczą skórę. Testy wykazały, że poziom wilgoci wzrasta do 45%, a zmarszczki znikają w 78% przypadków.

Po wieczornym oczyszczeniu i użyciu toniku nałóż warstwę drugiego kremu z zestawu - Pro-Collagen Marine Night Cream. Jego bogata formuła ma na celu przywrócenie skórze utraty tlenu w komórkach, której doświadczył w ciągu dnia. Podczas stosowania tego kremu w nocy poziom nasycenia tlenem skóry wzrasta do 41%, co pobudza procesy odnowy komórkowej i sprawia, że ​​skóra jest młodsza każdego dnia.

Jeśli chodzi o opakowanie, tym razem Elemis zamiast tradycyjnych pudeł zapakował kremy w piękną kosmetyczkę. Nawiasem mówiąc, możesz wypróbować kremy ze słynnej linii z pro-kolagenem od Elemis w dowolnym Spa i salonach kosmetycznych, gdzie oficjalnie prezentowane są produkty marki.

Możesz kupić zestaw od Elemis i poddać się zabiegom w wiodących salonach spa ZEA: Spa Kleopatry. Wafi, Dubaj (04-324 7700), SPA, Jebel Ali Golf Resort & Spa (04-883 6968), Caracalla Spa, Le Royal Meridien Hotel, Dubaj (04-399 5555), The Beauty Rooms, Jumeirah Beach Hotel Hotel (04-406 8835), Lotus Day Spa & Salon, Dubaj (04-282 1555), SensAsia Urban Spa, Dubaj (04-349 8850), Mandara Spa, Monarch Hotel, Dubaj (04-329 8888), Spa w Le Hotel Meridien Al Aqah, Fujairah (09-204 4900).

Obejrzyj wideo: KOLEJNA OFERTA SPECJALNA MEGABOXÓW i NOWY MEGA ZADYMIARZ w Brawl Stars (Listopad 2019).