Lipiec-sierpień 2009 r

Baran

W lipcu kaprys zacznie spływać na kaprys rekonstrukcji paleniska. Dotknie gotowania, sprzętu AGD, mebli, wyglądu ścian. Baran stanie się uspokojony i racjonalny, jednak jeśli ktoś nagle nie spodoba się, jak gotuje lub odkurza, prawdopodobne są niszczycielskie błyski emocji. W sierpniu Baran znów będzie miał produktywny okres. Zajęcia zawodowe zakończą się sukcesem. Odpoczynek zamieni się w prawdziwą przyjemność. Prawdopodobnie świetny romans. Tylko jedno jest złe, Baran może powiedzieć za dużo i wszystko zepsuć.

Byk

W lipcu Byk będzie kontynuował romantyczne trendy z poprzedniego miesiąca. W tej chwili lepiej nie wychodzić daleko od domu. Przygody same je znajdą. Ważne jest, aby nie tracić z oczu postępu, w przeciwnym razie pod koniec miesiąca będzie można się w nie utknąć. Najprawdopodobniej w sierpniu są niedokończone interesy. Konflikty zaczną się od kolegów i domu. Aby poradzić sobie z tym wszystkim, wystarczy mieć czas na zwrot. Niektórzy Byk wolą uciec od problemów. Co dziwne, to też się uda.

Bliźnięta

W lipcu Bliźniacy doświadczą sprzecznych wpływów kosmicznych. Na początku i na końcu miesiąca dostaną wszystko w pracy i w domu. Ale w połowie lipca przypływ wrogości jest prawdopodobny. Może przybrać formę intrygi i plotek. W tej chwili ważne jest, aby zachować spokój i nie przyjąć wyzwania. W sierpniu Bliźniacy będą bardzo rozproszeni. Zapomną o obietnicach, zgubią dokumenty, spóźnią się na wyjazd transportu na wycieczki. Ten trend utrzyma się prawie do końca miesiąca. W ostatniej dekadzie sierpnia partnerzy przedstawią Bliźnięta roszczeniami, zmuszą ich do spakowania się i spełnienia obietnicy.

Rak

W lipcu Rakov spodziewa się ważnego punktu zwrotnego w losie. Przez jakiś czas staną się przedmiotem plotek. Należy poczekać na spełnienie pragnień, choć wcale nie na te, o których myślano w najbliższej przyszłości. Stanie się coś naprawdę dobrego, na co Raki nawet nie liczyły. W sierpniu idealny czas na wakacje. Przez długi czas wszystko będzie się zatrzymywać. Podczas podróży wakacyjnych powinieneś bardziej uważać na transport i pilnować pieniędzy i dokumentów.

Lew

W lipcu Lwy będą w końcu mogły pozostać trochę samolubne. Projekt zostanie zwieńczony sukcesem i wszyscy zdecydują, że jest to wyłącznie zasługa Lwowa. Nie musisz nikogo zniechęcać. Czas cieszyć się owocami. Nawiasem mówiąc, pomogą naprawić stary błąd. „Normalni bohaterowie zawsze chodzą dookoła” - ta zwrotka z piosenki dla dzieci będzie miała zastosowanie do Leo w sierpniu. Okoliczności będą takie, że nie będzie możliwe rozwiązanie problemów na czole, ale proszę manewrować.

Panna

W lipcu Dev czeka na pracę do siódmego potu, nie pod przymusem, ale w oparciu o osobiste zasady. To, co zrobią, zakończy się dobrym wynikiem. W sierpniu Dziewica znajdzie się pod kontrolą ich kierownictwa i rywalizującej firmy. Ich cechy biznesowe będą wydawać się bardziej pożądane niż kiedykolwiek. Szef chce pomóc, konkurencja przeszkadza. Zarówno to, jak i inne są pełne problemów. W tym okresie ważne jest, aby Panna polegała wyłącznie na własnym doświadczeniu i inteligencji.

Łuski

W lipcu trendy z poprzedniego miesiąca będą kontynuowane. Waga nadal nie spełni własnych planów. Ale będą mogli udzielić znaczącej pomocy innym, w tym w codziennych sprawach - pojednać jednego ze swoich przyjaciół, przywiązać bezrobotnego do sprawy. W sierpniu Libra rozpocznie solidny dysk. Sytuacja stanie się niekontrolowana i nieprzewidywalna. Waga będzie mogła się wykazać, jeśli zaufa intuicji i zacznie szybko podejmować decyzje.

Skorpion

W lipcu Skorpiony poradzą sobie dobrze. Tym razem sami mogą być panami swojego życia. Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że wydarzenia miesiąca są określone przez zaćmienie Słońca. Bez niespodzianek. Wszystko pójdzie tak, jak powinno. W sierpniu idealny czas na wakacje dla Skorpionów. W tym okresie wszystkie sprawy, nawet te starannie przygotowane, zostaną zahamowane w najbardziej tajemniczy sposób. A na wakacjach Scorpios będą mogli spotkać się z ludźmi, którzy będą ich patronować.

Strzelec

W lipcu czas na relaks. Jednak profesjonalnie będzie to spokojny miesiąc, charakteryzujący się rutyną i nudą. Musisz się martwić tylko dlatego, że ktoś może ominąć cię, przesuwając się po drabinie kariery. W sierpniu Strzelec może liczyć na wsparcie przyjaciół. Sytuacja związana z oficjalnymi permutacjami normalizuje się, ale nie ma całkowitej pewności, że Strzelec dostanie dokładnie to, na co się przygotowuje.

Koziorożec

W lipcu w życiu Koziorożców nadal działają negatywne trendy. Problemy w serwisie będą komplikować problemy zdrowotne. W tej chwili nie możesz podejmować ważnych decyzji, możesz popełnić duży błąd. Sierpień może być ostatnim z serii trudnych miesięcy. Pojawią się przynajmniej prekursory pozytywu. Koziorożce w najbardziej doskonały sposób na radzenie sobie z naprawą domu, tylko tryb oszczędzania będzie musiał zostać wzmocniony. Pod koniec miesiąca przyjaciele pomogą podjąć ważną decyzję.

Wodnik

W lipcu należy ponownie zachować ostrożność w odniesieniu do pragnień, a nie próbować od razu je zrealizować. Większość z nich będzie nadal pusta. W sierpniu Wodnik zostanie pokonany przez wątpliwości, czy robią interesy prawidłowo. Nic nie można zrobić, od pewnego czasu będą musieli żyć w atmosferze niepewności i uważnie przeglądać wszystkie umowy partnerskie, w tym małżeńskie.

Ryba

W lipcu Ryby będą chciały porządku w biznesie i w domu. Będą gorliwie przestrzegać zasad i gwałtownie zmiażdżą pędy letniego lenistwa. Patrząc na nich, członkowie rodziny również nadrobią zaległości. Życie będzie znacznie łatwiejsze. Przynajmniej rzeczy i dokumenty nie będą już tracone. W sierpniu Ryby lepiej się zrelaksują. Wakacje muszą odbywać się bez kłopotów. Lepiej odmówić podróży zagranicznych. Najbardziej kompletny odpoczynek okaże się w kraju lub we wsi z krewnymi.

Obejrzyj wideo: Wielka wojna na wschodzie 68 Lipiec 1920 - 12 Sierpień 1920 2009 (Styczeń 2020).