Dary Boskiej Tęczy


Starożytni ludzie wierzyli, że kamienie szlachetne spadły na ziemię z tęczy otaczającej tron ​​Boży. Objawienia biblijne wspominają o smaragdach (starożytne imię szmaragdów), jachtach (starożytne nazwy rubinów i szafirów), turkusie, diamentach ... Na Wschodzie kamienie znalezione na firmamencie ziemi i zachwycające perły uzyskane z głębin morskich były tradycyjnie czczone. Najlepsze z kamieni szlachetnych znalezionych przez ludzkość są ozdobione symbolami władzy rządzących, a teraz królewskich dynastii.

Dziś kamienie dane przez Boga tworzą wspaniałą biżuterię, która może nie tylko przynieść radość, ale także dzięki swoim cennym właściwościom, uchronić ją przed złym okiem i chorobami, przynieść szczęście i szczęście.

Ozdobne złote ozdoby, zawiłości łańcuchów i solidność wykutych bransolet przyciągają wzrok. Biżuteria to wielka pokusa, ale jednocześnie - rzeczy, które mogą podkreślić indywidualność i oryginalność smaku właściciela.

W lecie, gdy minimum dozwolone przez przyzwoitość jest mile widziane w ubraniach, wręcz przeciwnie, maksymalne triumfy w biżuterii. Co więcej, globalny kryzys finansowy sprawił, że miłośnicy luksusowej biżuterii z kamieniami szlachetnymi stają się nieoczekiwanym prezentem - ogromnymi zniżkami na gotowe produkty. Pospiesz się, sklepy na rynkach złota i centra handlowe w Dubaju mają coś do zaoferowania. I w atrakcyjnych cenach!

Obejrzyj wideo: Bezcenny dar cały film (Marzec 2020).