Złoto! Czerwony, żółty ... jakikolwiek!

Promienie pierwszego wiosennego słońca wpadają do naszego życia, zabarwiając je na wszystkie kolory spektrum. Najcieplejsze odcienie są oczywiście czerwone i żółte. Właśnie w tej gamie powstaje najmodniejsza biżuteria wiosny i nadchodzącego sezonu letniego. Co więcej, nie tylko kamienie szlachetne, ale złoto zmieniają kolor w celu dopasowania do ogólnego nastroju ...

Sevan Bicakci - legendy i mity ożywają w Mythology Collection

Artysta, projektant i jubiler Sevan Bichachi urodził się i wychował w Stambule, w otoczeniu arcydzieł architektury, starych tureckich bazarów, sklepów ze złotem i kawiarni. Młody człowiek wcześnie podjął kreatywność, a siedem lat temu stała się niezwykle popularna, mimo że Sevan nie miał własnego sklepu. Klienci kupili jego biżuterię bezpośrednio w warsztacie. W styczniu 2009 roku pierwszy butik jubilerski Sevan Bicakci Boutique został zainaugurowany w centrum handlowym Wafi Center, gdzie publiczności po raz pierwszy zaprezentowano wyjątkową kolekcję mistrza - kolekcję Mythology.

W tych przedmiotach jubilerskich, wykonanych ręcznie i w jednym egzemplarzu, wygląda to tak, jakby legendy i mity starożytnej Troi ożyły, intrygi pałaców sułtana i magiczne historie z życia starożytnych greckich bogów, którzy kiedyś żyli na Olimpie.

Kolekcja Mythology zawiera tylko 70 sztuk biżuterii, a dziś można je znaleźć w butiku Sevan. Wszystkie przedmioty wykonane są z czystego złota lub czystego srebra przy użyciu unikatowych diamentów, kamieni szlachetnych w najbardziej nietypowych kolorach, ręcznie malowanych i grawerowanych na metalu, kaligrafii, mikroskopijnych mozaik, rzeźb kamiennych i wielu innych technik. Ale cała niezwykłość kolekcji może nie polega nawet na wartości materiałów i pracy mistrza, ale na tym, ile duszy zainwestowano w każdy produkt.